Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon fáj a császározás?...

Nagyon fáj a császározás? Tényleg nem éreztetek semmit? és utána meddig tartott a felépülés sebgyógyulás stb. KÖSZI

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
voltak dolgok amiket éreztem,de nem fájt semmi.de ezt el is mondták amit éreztem az volt mikor a gyomrom nyomkodták meg a beleim,de ez már a baba kivétele után volt.rám 2x is rám tört a hányinger,de semmi fájdalom nem volt.ellenben amikor ment ki az érzéstelenítő,na az nagyon rossz volt,mintha le lettek volna fagyasztva a lábaim és a hasam is fájt,olyan görcs szerűen.első nap a felkelés már ment,én úgy keltem fel hogy az oldalamra fordultam és úgy,nem pedig hasizomból,na az nagyon fájdalmas próbálkozás.nekem ami a nehézséget okozta az nem a fel állás hanem a kiegyenesedés volt,4 napot voltam kórházba,de mire haza jöhettünk addigra ment mint a karika csapás.nem mondhatni hogy itthon nem volt olyan hogy ne fájt volna,de ki lehetett bírni és nem volt szabad csak feküdni.
2011. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Fájni nem fáj, de érzed ahogy dolgoznak benned. Majd ha kimegy az érzéstelenítő, utána készülhetsz a fájdalomra, kínra. de s1-2nap és enyhül. A sebgyógyulás szerintem mindenkinél más.
2011. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kellemes, de én rosszabbra számítottam.

Komplikáció miatt lett császár, beadták az érzéstelenítőt és "vágtak, cibáltak, pakoltak, porszívóztak"...nem tudom miket csináltak, de nem fájt, viszont éreztem, hogy matatnak odabent. Furcsa volt. De gyors volt nagyon. Kb. fél óra alatt megvolt minden.

Az első pár napban eléggé feszült a seb, és rossz volt felállni. De műtét után 6 órával már felállítottak, sétáltam. Na nem mondom, hogy kellemes volt, de ki lehetett bírni.

Az első nap volt nekem nehéz, után tényleg óráról órára jobb lett. Varratszedés után (nekem az 5. napon volt) pedig már sokkal jobb, mert akkor már a seb sem feszül.

Nekem, ami rossz, hogy megérzem a vágásnál a frontokat, vagy ha meg fog jönni, akkor is a heg fáj...furcsa.

2011. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem programozott császárom volt ,és minden ugyanúgy,mint az utolsó válszolónál...mintha én írtam volna:D
2011. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első gyereknél altattak....a másodikkal érzéstelenítettek,ami a műtét felénél elillant belőlem! :S

3 hét múlva jön a 3. császárom,és megmondom őszintén tele van a gatyám rendesen!! :( Nem akarom megint AZT átélni,mert beledöglök.

2011. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Miután két ismerősöm is mesélt "érzéstelenített" császármetszésükről-az egyiket mindjárt a próbavágás után el is altatták,a másikat kínjai közepette még befejezték,s utána elaltatták-én erősen az altatás mellett döntöttem.Amúgy sem bírná a tudatom,hogy felvágnak,s kotorásznak bennem.Így egy egész napos vajúdás után,holt fáradtan végre aludhattam egy jót.A felépülés pocsék volt,itthon gyógyultam igazán.
2011. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maga a műtét nem fájt de után az első felkelés borzalmas volt! Napról napra könnyebb volt de nagyon fájdalmas!
2011. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!