Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pár hét és szülni fogok....

Pár hét és szülni fogok. Párom az expárja és a 17 éves lánya születéséről beszél egyfolytában mindenkinek. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hét múlva szülni fogunk és párom az expárja és a 17 éves lánya születéséről beszél egyfolytában mindenkinek. Nem is a kicsinkről dicsekszik, hanem a múltját beszéli, hogy mi volt még akkor.

Ti is voltatok hasonló cipőben?

Hiába szóltam már rá. Azt mondja az a múlt és mindig arról beszél és beszédjéből kitűnik, hogy Őket nagyon szerette és mintha jobban is várta volna.

Ti mit tennétek?

Köszönöm.


2011. ápr. 21. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg az új baba új emlékeket ébreszt benne és pár hét múlva már a kisbabáról beszél .


Nem tartom bajnak mert a pocakban levő gyermekével még nincs ilyen élménye most emlékszik.

2011. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszületik a kicsi, akkor csak megváltozik a hozzáállása. Amúgy biztos, hogy a babátok hozta fel most ezeket az emlékeket nála. Most újra átéli a helyzetet, visszaemlékszik. Értem, hogy neked ez rosszul esik, de beszélj vele, mondd el mit érzel, mert lehet hogy fogalma sincs arról, hogy neked ez rosszul esik!
2011. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A páromnak az előző házasságából 3 gyermeke van. 17, 14, 11 évesek. Tőlem van 2,5 éves és egy 1 hónapos.

Most az 5. gyermeke születésénél marha laza volt. Már megszokta.

Szerintem nincs ebben semmi rossz. Örülj, hogy szereti a gyermekét. Én akkor lennék csalódott, ha nem beszélne a gyermekeiről.

És hidd el, hogy ha pici megszületik, róla is fog beszélni. Ne szomorkodj emiatt.

Minden jót!

2011. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nagy élmény volt neki, ami azóta nem fordult elő. Titeket is ugyanannira szeret, de nem beszélhet még róla, amíg nem történt meg ugyebár. Ez azt jelentené nekem, hogy fontos neki a gyereke születése, ami inkább jó pont. Őszintén mondd el, hogy így érzel, és zárjátik le a témát.
2011. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Válaszaitokból megértem, köszönöm.

De azt elfelejtettem megírni, hogy nekünk is van már egy közös 4 éves kislányunk és nem Ő róla beszél, hanem a nagyobb 17 éves lánya születéséről.

Terhességem ideje alatt is előfordult, hogy fel felhozta, hogy az exe mit és hogyan kívánt, amikor megvettem magamnak valami fincsit.

A páromnak mondtam, hogy nekem ez nem kellemes, de Ő azt mondta ez márcsak a múltja.

Az nagyon rossz lehet, ha lazán veszi. Az olyan érzés, mintha már az újnak nem is tudna úgy örülni.

2011. ápr. 21. 18:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól van, ne izgulj. Elhiszem, hogy rosszul esik, de az is lehet, hogy másoknak meg a ti gyereketekről beszél, hiszen neked felesleges emlegetnie, ott voltál. Beszélj vele, majd csak abbahagyja.
2011. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen embertől még az a 4 éves kislány is sok!
2011. ápr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja,hát így már mindjárt mást,ezt nem írtad rögtön a kérdésednél,hogy már van egy közös gyereketek..Elhiszem h bánt,nem sok jót sejtet,de azért még nincs veszve minden,várd ki a végét..
2011. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki kerek perec hogyha a multrol és az első gyereke születéséről akar beszélni azt ne előtted tegye , örülsz neki hogy örömmel emlékezik de neked ez rosszul esik .ja és ha elmesélni mit szeretett a kedves exe mondd meg neki hogy az ő volt te meg te vagy..és ne hasonlitgasson ahhoz akivel nem müködött a kapcsolata
2011. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!