Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kit tartotok a legjobb szülész...

Kit tartotok a legjobb szülész orvosnak a szegedi klinikán emberileg és szakmai szempontból?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki mást. Én Dr. Pál Zoltánnál szültem mindkét gyerekemet. Hallani róla ezt is azt is. Hozzáteszem én a szegényebb rétegbe tartozok, ha érted miért írom, de amikor a baba problémája miatt sokáig kórházban kellett lennem, még ő engem a 8-dik napon is meglátogatott, holott már akkorra ugye mi rég elköszöntünk egymástól.

Szülés alatt tokéletes volt a nyugodtságával olyan biztonságot adott nekem, hogy az hihetetlen.

2011. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia,


ahogy az első válasz adó is írta valószínűleg mindenki mást :) én Vincze Emőkénél szültem, maximálisan elégedett voltam Vele minden téren!!!! ha lesz tesó, őt is Nála fogom szülni biztosan!! hajnalban indult be a szülésem, előbb a kórházban volt, mint mi, végig ellenőrizte a folyamatot, a szülésznő mellett végig bent is volt!!!! szépen varrt, minden nap megnézett szülés után is!! a 6 hetes kontrollon adtuk oda Neki a pénzt. azóta is Hozzá járok ellenőrzésre, rák szűrésre, nagyon szeretem!!


Ági

2011. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én majd Pásztor Norbertnél fogok, nagyon rendes doki.
2011. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, már késő, de én Szabó Kornélra szavazok :) Minden szempontból elégedett vagyok Vele, emberileg, szakmailag, mindenhogyan!Három hete szültem nála, minden nap bejött hozzám, megnézte a Babát is, az első perctől az utolsó utániig bent volt a szülésnél, mindenben segített!
2012. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!