Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36/6 hetes vagyok, fajasaim...

36/6 hetes vagyok, fajasaim voltak hebe-hoba, doki megvizsgalt, a mehszajam:2111! Ra 1 napra elment a nyakdugo. Korababam lesz?

Figyelt kérdés
Problemamentes 2.terhesseg.Aggodom miert jonne elobb?Az elsot tulhordtam 6 nappal,alig tagultam,es igy lett(csak)3050 gr.Akkor most mire szamithatok?Szules 37.heten? 35 hetesen 2800gr(ha jo a becsles)Nagyon aggodom!Csak fekszem,enyhe mensi fajdalmaim vannak.
2009. márc. 13. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Már nincs korán! Nyugodj meg!

3 kg körüli baba éppen elég.

Én 3,5 kilóval szültem a lányomat. Majdnem ott maradtam!

Most várom a másodikat. 3 kg alatt szeretném megszülni.

Pihenj sokat, maradjon, amíg tud!


Könnyű, gyors szülést kívánok!

2009. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne aggódj.

Nem kicsi a babád(igaz csak becslés).

A 37.hét már nincs gond,hogyha megszületik a baba.

Testvéremnek is a 37. hétre született a baba és csak 2800 gramm volt.Egészséges!

Pihengessél és ezen már ne idegeskedj.

2009. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 37+3 hétre született,3090 gramm,és 53 centi volt,az Apgarja 9/10.Azonnal cicizett,inkubátorba se tették,és nem egész 3 nap múlva már otthon is voltunk.Ha megszülnél sem számítana már korababának,ne aggódj!!!
2009. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, a lányom pontosan 37.hétre született 2830 grammal, 50 centivel egészségesen. Már 9,5 hónapos 8,5 kiló és 67 centi. Már nincs korán sem az idő, sem a súlya nem rossz.
2009. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom lanyok,sikerult nemikepp megnyugodnom.Baratnom csak 2 hettel korabban szult,es ujra kellett eleszteni a picit,tudogyuszija lett,es nem tudni milyen karosodas lepett fel.En most tartok a 37/1-nel.
2009. márc. 15. 08:26
 6/6 anonim ***** válasza:
A barátnődnél valószínűleg nem a terhességi hét volt a probléma, hanem valami más, pl. baktériumos fertőzés. Időre született babánál is gondot okozhat egy hüvelyfertőzés, azért csinálnak 35 hetesen tenyésztést. De bármi más oka is lehetett. Ne aggódj, semmi gond nem lesz, ha megszülsz pár napon belül. Én ma vagyok 36/6 és az orvosom pénteken abbahagyatta a magnéziumot, mert már nem kell. Ha megszülnék sem lenne semmi baj, ahogyan Veletek sem. A másik dolog, hogy nem mindenki születik 3 kg felett. 2,5 kg-os babák is egészségesek, csak kisebb növésűek. Majd megnőnek idekint, 2-3 hónap múlva túlnövik a nagy újszülötteket.
2009. márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!