Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Reggel fél 8kor távozott a...

Reggel fél 8kor távozott a nyákdugó egyben.40+3 napos vagyok. Egy bő ujjnyira voltam kitágulva tegnap. Tapasztalt kismamák szerintetek van rá esély, hogy a napokban végre köztünk legyen a baba (fiú)?

Figyelt kérdés
A fájásaim annyiban kimerülnek, hogy méhösszehúzódást érzek, felkeményedik a hasam. Szinte nem is fáj. CTG sem mutatott nagy méhösszehúzódást. A fájások csak úgy hirtelen jönnek? Lepcsőzzek?
2011. máj. 25. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Inkább pihenj!

szerintem 24-72 órán belül szülni fogsz.


Jó egészséget mindkettőtöknek!

2011. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A fájások csak úgy jönnek, nem kell előtte megérezned őket.

Úgyhogy lehet, hogy már csak órák vannak hátra.

De már nagyon a végén jársz, úgyhogy biztos, hogy nincs sok idő hátra. :)

Könnyű szülést!

2011. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem szakaszokban jött ki a nyákdugóm.(3 db-ban)

Ctg-re ne adj, mikor én voltam 39 hetesen, behívták a dokimat, h szülök, mert olyan értéket mutatott. Dokim hazaküldött.

40+0-nál a ctg semmit sem mutatott, majd mire kiértem a kocsihoz, akkor jött az első fájás. De nem gondoltam volna, h az, mert nem volt erős. Kerek 4 percenként jöttek. Szóval nálam agy kezdődött.

Van akinél meg egyből elkezdődik, mikor elmegy a nyákdugó.

Drukkolok! Könnyű, gyors szülést!


Majd írd meg, h mi volt! :)


11 hónapos kislány anyukája

2011. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jah! Lépcsőzni ne lépcsőzz az oxigén ellátás miatt! Pihenj inkább! Utolsó voltam.
2011. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én lépcsőznék a helyedben,a kórházakban is ezt javasolják,vagy sétálást hogy hamarabb jöjjön.

A baba súlya igy állóhelyzetben a méhszájra esik,könnyebben indul.

2011. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Akkor megpróbálok türelmesen várni. Beszámolok, hogy hogyan alakult a dolog.

2011. máj. 25. 15:40
 7/11 anonim ***** válasza:

első v. vagyok.


a lépcsőzés valóban jó megoldás de nem most.

inkább a szimpla függőleges helyzet ami pont elég.

a lépcsőzés kifáraszthat és ha este beindul a szülés éjjel vajúdsz reggelre v. délelöttre lesz csak baba addig nagyon kimerülhetsz.


csináld azt ami jólesik egyél igyál sétálj v. pihenj.

2011. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindkét lányomnál délután elment a nyákdugó és másnap délelőtt a kezembe tartottam őket.A fájások éjszaka indultak be,mensi szerű görcsökkel jelentkeztek és onnan tudtam biztosan,hogy ez már az,hogy táguló vérzés is jelentkezett.Gyors és könnyű szülést kívánok!írd majd meg,hogy mikor szültél!Olyan jó érzés olvasni!
2011. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok. 05.26 hajnal 5kor bementünk a kórházba és fél 10-kor már meg is volt a kisfiam. Köszönöm nektek a segítséget.
2011. jún. 10. 15:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Gyors szülés volt, kicsit irigykedem! :)

Sok boldogságot és egészséget kívánok!

2011. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!