Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jáhn ferenc kórház mennyire...

Jáhn ferenc kórház mennyire bababarát?

Figyelt kérdés
van egyágyas szoba? ki ott a legjobb doki? olyan kellene,aki rendel a 18.kerületi sztkban is, és jó császárműtétekben
2011. máj. 28. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

bababarát és császár? hmmmm..... érdekes gondolat:)

A Jahn Ferenc kórház inkább császár barát, mint bababarát - 2 természetes szülés 14 császár a 3 nap alatt.

Próbálnak cukros vizet itatni a babákkal, éjszaka pedig tápszerezik őket.

Természetes szülés után a mellemre rakták, majd elvitték fürdetni, 2 óra megfigyelés alatt velünk lehetett.

Éjjel szültem, éjszakákra elvitték, mert a szobatársam pihenni akart.

Van egyágyas szoba.

Reggel kiadják őket, majd visszaviszik őket 1 órára vizsgálatokra, majd este 11-ig veled lehet egész nap.

Orvost nem ismerek, csak szülésznőm volt.

Gátmetszést kérdés nélkül csinálnak, meg sem próbálják elkerülni. Beöntés is van általában. És alul leborotválnak, ha netán szőr van ott lent.

Hirtelen ennyi jutott az eszembe.

2011. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért ott akarsz szüli, hacsak nem vagy rákényszerülve?
2011. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ott szültem, pedig odatartozok, de kívülről úgy tűnik, egyáltalán nem bababarát. Csak ismerőseim szültek ott, tehát tényleg csak külső véleményem van.

De 1 ágyas szoba van, és oda az apuka is bemehet, de csak délután. Csak azt nem tudom, fizetős-e.

2011. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

18.kerületi lettem. eddig a szent imrében szültem,de most se pénzem sem időm 11 kerületi dokihoz,sztk-ba,vizsgálatokra járni 2 pici mellől.


2 császárom már volt,így a 3. is az lesz. én nem engedném kivinni éjszakára, én akkor is szoptattam őket, szent imrében ilyen gond nem volt.


nem baj ha fizetős az 1 ágyas.


dokit tudtok?

2011. máj. 28. 21:48
 5/5 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Nem tudom, nem késtem-e el a válaszommal :( 6 éve szültem a kisfiamat a "délpestiben", toxémia miatt én is császáros voltam. Az én kicsikém a PIC-re került, így arról is van tapasztalatom, sajnos. Én is azt láttam, hogy nem éppen bababarát kórházról van szó. Viszont a szülőszoba látogatáson azt mondta nekünk anno a vezető főnővér, hogy "mindent lehet, csak kérni kell." Szóval szerintem kérhető a rooming in is. Egyébként a babákat sajnos tényleg elvitték éjszakára, meg vizsgálatokra, meg mérni, és betápszerezték őket, így aztán az első szülő nők elég sokat küszködtek a szoptatással... :(. Ami az orvost illeti, Dr. Tolnay Lajost jó szívvel tudom ajánlani. Nekem ő volt a dokim, nagyon humánus orvos, és gyönyörűre varrta a császáros sebemet - a kötéscseréknél kérdezték is a nővérkék, hogy ki műtött, olyan szép volt a sebem :) Egyébként az SZTK-ban rendel, de azóta tudtommal van magánrendelése is az Üllői úton. Ha interneten rákeresel a nevére, megtalálod a weblapját. Ha tudok még segíteni valamiben, nyugodtan szólj! Kellemes babavárást kívánok!
2011. jún. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!