Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyivel rendeződ...

Szülés után mennyivel rendeződött a menstruációd?

Figyelt kérdés

7 hónapos volt a babám, amikor először megjött szülés után, akkor 5 napig volt meg (régen 4 napig volt meg). Aztán következett 36 nap szünet és ma enyhe görcsök közepette ismét megjött.

Mikor kell nőgyógyászhoz fordulnom? Mikorra kell visszaállnia a ciklusnak?


2011. máj. 30. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 12 hónap után jött meg, és kb 3 hónap alatt rendeződött (30 napra, azelőtt is kb ennyi volt a ciklusom).

Ha más problémád nincs, sztem pár hónapot nyugodtan várhatsz...

2011. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 6hónap után megjött. 2hónap alatt állt be rendesen. Azóta rendszeres, mit régen. És örülök, mert egyáltalán nem fáj a hasam ha megjön (régen iszonyatosan görcsöltem), és alig van egy kis mennyiség :) Remélem így is marad.
2011. máj. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem hamar megjött szülés után (6 hét után), de csak a 3.-4. hónapban lett normális mennyiségű, hosszúságú, ciklusú. Az első rövid volt, a második özönvíz-szerű és hosszú, a harmadik ciklusom elcsúszott, de aztán kezdett beállni rendszeresre.
2011. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megnyugtattatok, mostanában hajlamos vagyok pánikolni minden apróságon.
2011. máj. 31. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:

szia

nekem szülés után 2 hónappal jött meg.

nem szoptattam csak fejtem.

szerencsére hamar beállt és ugyanúgy mint előtte 25 naposak.

2011. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt kell mondjam, nekem túlságosan is hamar:-(

Azért írom ezt, mert 10 héttel szülés után megjött (kizárólagos szoptatás mellett!), és azonnal rendszeressé is vált...olyannyira, hogy 4 hónappal a szülés után már teherbe is estem.

persze gondolhattam volna:-)

2011. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!