Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Dr. Várnagy Ákosnál szült...

Aki Dr. Várnagy Ákosnál szült segítene?

Figyelt kérdés

Dr. Várnagy Ákosnál szeretnék Pécsen szülni(Pakson voltam nála magánrendelésen, nagyon szimpatikus volt, ezért döntöttem mellette), ezért lenne 1-2 kérdésem.

Segítőkész volt?

Hogy szültetek(császárral, vagy simán)?

Milyen "ruhában"?

Meglátogatott titeket a szülés után?

Mennyi pénzt kért el a szülésért és azt mikor adtátok oda neki?

A pénzen kívül adtatok neki mást(pl. bort, ilyesmikre gondolok) vagy esetleg többet, mint amennyit kért?? Akinek csinált gátmetszést annak mikor szedte ki a varratot?

Ha minden rendben mikor mehetünk majd haza?

Volt valakinek problémája vele?


Előre is köszönöm:)


2011. jún. 7. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én meddőségi kezelésre jártam hozzá, viszont nem Pécsen és így nem is nála szültem.

Viszont jó orvos, csak dícsérni tudom, jól döntöttél. Neki köszönhetem a fiam.

2011. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írjatok még!!! Előre köszönöm:)
2011. jún. 7. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Most februárban szültem nála a kisfiamat. Nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve, csak ajánlani tudom bárkinek.

Nagyon segítőkész volt, bármikor hívhattam.

Természetesen szültem, pólóban.

Igen volt bent nálam 2szer is.

Én gátvédelemmel szültem.


Amit ajánlanék, hogy fogadjátok meg az egyik szülésznőt, akivel sokat szokott együtt dolgozni. Soósné Erikának hívják, ha mondod az Ákosnak, fog adni névjegykártyát. Erika egy tündér. Őt is bármikor hívhattam, sőt amikor megindult a szülés, én Erikának szóltam, és aztán amikor leértünk Pécsre, és látta, hogy, igen, szülés lesz, akkor ő szólt az Ákosnak.

2011. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:))
2011. jún. 10. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!