Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Női nőgyógyászt keresek és...

Női nőgyógyászt keresek és olyat akinek van szakrendelése és nem csak magán praxisa. Lehet hozzá bármelyik kerületből járni?

Figyelt kérdés
Legjobb lenne, ha a SOTE I-es klinikáról tudnátok ajánlani! :)
2009. márc. 19. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Bajcsy?
2009. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Bajcsyba szültem.Dr Tóth Ágnes,emberileg is nagyon korrekt nincs fix tarifa nála annyit adsz amennyit akarsz.Ha szülsz azonnal ott van a kórházba mert van olyan doki aki kijelenti hogy x ujnyinál hamarabb nem megy be stb.
2009. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A Bajcsyba tartozom elvileg, de a múltkor voltam ott, nagyon nem volt szimpatikus hely és sok jót nem is olvastam róla. De jó lenne, ha meg tudna győzni valaki. :) Nekem ott a szobák olyan picinek és sötétnek tűntek. A fiam a SOTE II-n született, az egy 5*-os hotel benyomását kelti nekem a bajcsyhoz képest. :(
2009. márc. 19. 22:11
 4/10 A kérdező kommentje:
Írnál nekem egy kicsit Tóth Ágnesről? Itt van nálunk a rendelése úgy tudom. A ferihegyi úton. Majdnem ott lakom, tehát az tényleg jó lenne. sak ugye ő is Bajcsy.... :)
2009. márc. 19. 22:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Noi nogyogyaszok kozul en Dr Boisko Klarat tudom neked ajanlani, Ferencvarosban a Mester u-i sztk-ban rendel sokat. En nem szultem nala, mert kulfoldre kerultem, de ot evig hozzajartam egyeb vizsgalatokra, mert nekem nagyon bejott a stilusa es a tudasa.

Nem eppen egy kedves, bajos, csevegos orvos, a lenyegre koncentral, racionalis, hatarozott es szepen, gyorsan dolgozik. Sajnos azt nem tudom megmondani, hogy melyik korhazban vezeti le a szuleseket, de az biztos, hogy vezet le fogadottkent is, mert egy reggel azert kesett a rendelesrol, mert szulo noje volt.

Es szerintem akkor is tudsz oda menni, ha nem abba a keruletbe tartozol, ugyanis en csak az elso ket evben jartam ugy hozza, hogy a 9. keruletben laktam, majd atjelentkeztem a 16-ba es ugy is gond nelkul hozza jartam vissza meg harom evig.

2009. márc. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok: most ugrott be, hogy talan azt mondta, hogy az Istvanban vezet le szuleseket, marmint Boisko mondta, de nem eskuszom meg erre, mert ez nem most volt, hanem evekkel ezelott.
2009. márc. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívből ajánlom a SOTE 1-en dr. Berkes Enikőt!alapos, aranyos, mindenben egyeztet a docensekkel, ha kell.a sote terhesambulancián is rendel.
2009. márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Berkes Enikőt én is néztem.

A SOTE terhesambulanciájára bárki mehet?

2009. márc. 22. 18:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia. Tudok ajánlani egy nagyon empatikus nőgyógyászt,

a 30. hétig hozzá jártam terhesgondozásra.Terézvárosi

Rendelőintézetben rendel (TESZ- [link] hétfő-csütörtökig: 8-14.

Dr. Aszódi Ágnes főszakorvos, van magánrendelője is,

a részleteket vele kell megbeszélni.Sok szerencsét :)

Üdv:36 hetes kismama

2009. márc. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nézem az oldalt!
2009. márc. 28. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!