Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 9. hónapba vagyok mikor jön...

A 9. hónapba vagyok mikor jön a baba? (a többi lent)

Figyelt kérdés
már egy órás fájásaim vannak mikorra várható a baba és mikor menjek a kórházba?
2011. jún. 8. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják ha első baba,elég10-5perceseknél bemenni, attól is függ milyen messze van a kórház.

Meleg vizes zuhanytól nem múlik?mert akkor csak jósló.

Könnyű szülét neked

2011. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van még bőven időd,ha óránként vannak fájásaid! Nem ma lesz meg.

Mi az elsővel 3 perceseknél hívtuk a mentőt. Elég gyors szülés volt,mire beértünk (20 perc),felvették az adatokat,és már nyomhattam is.-minden kellemetlenséget elkerültem a gátmetszésen kívül.


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!

2011. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na pont azt szerettem volna tudni hogy van olyan hogy egy oras fajasok? Mert mindenkitol azt hallom hogy 20 vagy 15 perces fajasokkal kezdodott. Ird meg legyszi ha ebbol szules lessz..marmint ha egy orasbol egyre kevesebb lessz.. Hany hetes vagy? 39+5hkm.
2011. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na mi újság? bementél talán?
2011. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikorra vagy kiírva????
2011. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak semmiféle (1 órás) fájások, először fél órán át folyamatosan fájdogált, aztán 6-7 percesekre rendeződött. Ez még így maradt vagy 3 órán át, aztán lettek gyakoribbak.
2011. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!