Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szulés utáni depresszióból...

Szulés utáni depresszióból gyógyult (pszichoterápia, gyógyszer) sorstársakat keresek. Hogyan gyógyultatok meg? Hogyan tekintetek vissza erre a lelki állapotra?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Bár nekem nem volt szülés utáni depresszióm azért nem voltam az a felhőtlenül boldog kismama mint ahogy ilyenkor elvárják az embertől.Folyton sírhatnékom volt az első pár hétben miután hazamentünk és nem éreztem azt hogy én anya lennék.Mintha egy álomvilágba kerültem volna csak rémálmokkal.Bár nem tudom hogy te miket érzel de ha gondolod szívessen meghallgatlak.Kitartást és ne add fel.Lesz jobb is.

2009. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én a császár miatt sírtam két hétig, hogy miért nem sikerült simán, kudarcnak éltem meg, a szülés utáni héten kezdődött 10 napig- két hétig tartott.

nekem a szülés után a szorulás és az erőlködés miatt aranyerem lett és homeos bogyót, SEPIA 9CH-t kezdtem el szedni, ami nagyon jó volt a panaszra és a lelkiállapotomm is jobb lett, csak később olvastam, hogy szülés utáni depire a legjobb!

utólag: sajnso egy kicsit megnehezítette az első pár szép napot a bébi bluse, de hamar túl lettem rajta és nagyon boldog anyuka lettem/vagyok!

2009. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Borzalmas volt :((((

Remotiv extrát szedtem, mert nem volt elmenni erőm az orvoshoz. Már elmúlt.

Mondjuk én a terhesség előtt i szedtem gyógyszert

2009. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!