Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapest, Péterfy kórház...

Budapest, Péterfy kórház szülészetéről 2011-ben milyen vélemények, tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

Az alapítványi szoba? Minőség? Ellátás? Orvosok, szülésznők...?

Dr. Csősz Györgyről tudtok mondani valamit?


2011. jún. 27. 00:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia

Én februárban szültem. Alapítványi szobában voltam én teljesen megvoltam elégedve mindennel. Nagyon figyelmesek kedvesek voltak velem is és a babámmal is. Mindig velem lehetett csak fürdésre kellett betolni. Nekem ez nagyon fontos volt. Az ellátás is jó volt megvolt minden étkezés és mivel én terhességi cukros voltam külön figyelemet is kaptam az ebédnél. Nekem mindig egy kicsit máshogy volt megcsinálva az étel. :)

Hát tény hogy közölték hogy üresen sohase hagyjuk a szobát így felváltva kellett menni fürdenünk a szobatársammal :)

A doktor urat nemismerem mert nem nála szültem :(

De ha bármi kérdésed lenne írj nyugodtan :)

2011. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

igaz én már 1 éve szültem ,de nagyon jó volt az egész szülés, a nővérek, a csecsemősök, vmi hihetelen kedvesek voltak... nekem jó élmény volt, ahhoz képest, h kórház, és szülés...

a mi kivetnivalóm volt az az egyik éjszakás nővér volt, hát vmi iszonyat bunkó, és szart az emberre :S 14 óra szülés után 3 órát kellett várnom, h pisilni vigyen, és még akkor is bunkó módon siessek már :S hát kössz örültem h álltam, nemhogy még futkossak miután kipréseltem a fiam. meg még volt más is.

amúgy ezt leszámítva naggyon jó volt!

2011. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi! Ezeket olvasni jó hír, megnyugtató! :)

Az érdekelne még, hogy hogyan lehet alapítványi szobába bejutni? Vagy arra nincs annyi jelentkező általában? Mekkora az esélye annak, hogy ha megyek szülni, nem lesz szabad hely?

2011. jún. 27. 13:22
 4/15 anonim ***** válasza:

Igaz én 2010 végén szültem ott, de leírom a tapasztalataimat.

A szülésznők-orvosok rendesek, lelkiismeretesek.

Az általad kérdezett orvost nem ismerem-legalábbis név szerint nem tudom beazonosítani.

Az alapítványi szoba nagyon jó és hasznos, mert csak ott van benn fürdő is, egyébként sokat kell gyalogolni naponta 10 szer is ezügyben!

Előfordulhat, hogy nincs alapítványi szoba, de ha valaki kéri, akkor amint felszabadul a hely, máris átköltöztetik, szóval talán az első éjszakát kell sima szobában tölteni, ha úgy alakul.

A csecsemősökkel és az ápolókkal kapcsolatban nagyon sok negatívumot tudnék írni, de még a neonatológussal is volt konfliktusom.

Nem részletezném, már többször leírtam a Péterfy-s kérdéseknél.

2011. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szia!Én a csősz dokit egy barbárnak tudnám leírni,engem műtött,nem szültem,de nem normális az tuti.
2011. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi megint a válaszokat. Kezdek néha megijedni, pedig még van időm szeptember végéig eldönteni, hogy hogy legyen a nap esemény...

Nem tudom, hogy merjem e ezek után itt megkérdezni, hogy mi történt veled és a dokival, hogy ennyire rossz véleménnyel vagy róla... Mit csinált veled?

2011. jún. 28. 19:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát a legrosszabb amit tett,hogy rosszul varrt össze, miután kiengedtek a kórházból délután már a sebészeten voltam, mert szétnyílt a seb. Ott is kérdezték,hogy hát ezt meg ki csinálta?!Hasi vágás volt.
2011. jún. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor jobban járnék, hogy ha eljön az idő, rábíznám magam az épp ügyeletes orvosra? Általában gondolom nem ez a jellemző az ottani orvosokra, ugye?
2011. jún. 29. 10:30
 9/15 anonim válasza:
Sziasztok!Én július 21.-re vagyok kiírva, szintén a Péterfy fogok szülni, Dr. Domokos Tamásnál.Az egész család nálad szült szinte, csak jókat tudok mondai róla, a terhesgondozást illetően.Maczó Henivel dolgozik együtt, ő a szülésznőm, egy tündér.Bátran merem ajánlani őket.Üdv mindenkinek....:)
2011. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Dr. Domokosnál szültem 2008-ban én is csak jókat tudok róla írni! Az alapítványi szoba akkor úgy volt, hogy szóltam, én abban szeretnék lenni, azt mondták, ha éppen akkor szabad lesz, akkor tudok menni, de előre igényelned kell! Egyébként annyiból jó az alapítványi, hogy 2 ágy van csak (amiben én voltam) és van hozzá fürdőszoba és wc, ha gátsebed lesz, akkor elég nehezen tudsz majd menni, nekem legalábbis az első pár napban minden lépés kínszenvedés volt, úgy fájt, ezért nem hátrány, hogy csak pár lépést kell megtenned a fürdőszobáig. A babák ott lehetnek veled egész nap, csak fürdeni viszik el, mondjuk az én lányom besárgult és lámpázták, így benn töltötte az éjszakát a csecsemősöknél emiatt. Egyébként a csecsemősök nem túl segítőkészek, nem igazán törődnek azzal, hogy mondjuk csillagokat látsz a fejéstől, főleg van 1-2, aki nagyon brutál módon tud csak fejni, így már nagyon fájt a cicim, ha lehetett azt a csajt kerültem. Ami gáz volt a kórházban, hogy még eléggé sárgán engedtek haza és már másnap a Heim Pálban voltunk, benn voltunk 1 hétig sárgasággal és azzal, hogy elfertőződött a köldöke, ami biztosan nem otthon történt vele,hiszen csak 1 éjszakát voltunk benn. Első gyerek, így nekem tapasztalatom sem volt, hogy hogyan kellene kinéznie a köldöknek. Ők meg nem szóltak, hogy lenne bármi probléma. Szóval felületesek. De nincs összehasonlítási alapom, nem tudom, hogy más kórházban milyenek. 3 éves kislány anyukája.
2011. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!