Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon-nagyon jó orvost...

Nagyon-nagyon jó orvost ajánlana valaki, elsősorban olyat, aki magánklinikán is vállal szülést?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tudok kettőt is!Hol laksz?Én Pesten tudnék neked!
2011. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jaj, nem írtam, igen, Pesten!
2011. jún. 27. 16:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a Telki Kórházban fogok szülni Varsányi Hajnalkával, akiről csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni, orvosként, emberként egyaránt. Rendkívül alapos, kedves, emberséges, már a puszta jelenléte is nagyon megnyugtató. Ha férfi orvosra gondolsz, akkor a barátnőm tapasztalatai alapján Binó Brúnót és Rab Attilát nem ajánlom.
2011. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szia, koszonom a valaszt. Esetleg, ha el tudod arulni, Bino Brunot miertnem ajanlod? Gondoltam Varsanyi Hajnalkara is, csak valamiert nem jottek be a no nodokik. Mondjuk nala voltam regebben, tenyleg nagyon aranyos, szakmai szempontbol nem hallotam meg rola semmit.
2011. jún. 27. 23:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Leginkább semmilyen. Nem emlékszik az emberre, kérdéseket tesz fel az előzményekről, ahelyett hogy az orra előtt lévő gépből kikeresse, barátnőm szerint lehetetlen vele normális orvos-páciens kapcsolatot kialakítani.

Fenyőháziról hallottál már? A Babanetes Telkis fórumban sokan dicsérik, én csak személyes ismerőseim tapasztalatait hiszem el ;)

(Nálam sajnos eleve kizárt a férfi nőorvos, 13 éve cipelek egy nagyon rossz élmény miatti fóbiát, ezért szülök csak 35 évesen és ezért lyukadtam ki Telkiben)

2011. jún. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Dr Tekse István a Róbert Klinikán rendel(a Nyírőn belül van a magán klinika)Tel szám:06-20-31-13-866

kettőt ígértem,de rájöttem a másik doki csak nőgyógyász és meddőséggel foglalkozik.

2011. jún. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dr. Nyéky Boldizsár - őt is a Róbert klinikán találod meg. Az összes barátnőm nála szült. Emberként és orvosként is szuper!
2011. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Esetleg, ha még valaki tudna jó orvost ajánlani, írjon, mert nagyon érdekel.

Elfelejtettem írni, és elnézést is kérek, hogy a Róbert Károly nem érdekel, én nem tudom hívni azt a kórházat magánnak, de nem sértedésképpen írom, csak nekem nem jött be az a hely.

A Fenyőházi tippet is köszönöm, de hozzá jártam a terhességem alatt végig, aztán a szülésre nem jött be, elutazott, átpasszolt egy másik orvosnak. Nem baj egyébként, csak már nem megyek vissza hozzá.

A Varsányi doktornőn én is gondolkoztam egyébként, lehet, hogy rászánom magam a váltásra. Még utána nézek a neten is, bár a Fenyőházit is úgy választottam anno, hogy nézegettem fórumokat és jókat olvastam róla.

Amúgy a Rose is érdekel, de még nagyon nincs arról a helyről vélemény. Mármint más területen tudom milyen, csak még egy ismerősöm sem szült ott, nem hallottam tapasztalatot.

2011. jún. 28. 22:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam Fenyőházinál, jövő héten fog ultrahangozni a doktornő távollétében, kíváncsi vagyok rá. De az, hogy pont akkor utazik el, amikor szülése lenne, hát nem semmi :( Én sem örülnék neki, konkrétan pánikba esnék, mert én személy szerint nem bízom meg másban.

A Dr. Rose-ról én sem hallottam még semmit, pont ma nézegettem a honlapjukat, már csak egy szülészük van, eddig kettő volt.... És az áraik, uhhh... Telki sem olcsó, de ők viszik a pálmát! Viszont pazar helynek tűnik.

Sok sikert az orvosválasztáshoz, kívánom, hogy találd meg a neked legmegfelelőbb orvost!

2011. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Igazabol, nem csinaltam belole nagy ugyet, hogy nem jott be a valasztott orvosom, mert nem volt semmi problema, de azert egy pillanatra panikba estem, bevallom:) Aztan a fajasok miatt el is feledkeztem az egeszrol. Szules utani napokban viszont mar bejott hozzam o is.

A Dr. Rose, ahogy szamolgattam, nem sokkal dragabb, viszont a terhesgondozas ara szerintem az. Raadasul itt a szules araba csak 1 nap ott tartozkodas tartozik, utana hazaengedik a kismamat es a babat. Ismerem ezt a helyet es jol utana is neztem, de, mint szuleszet milyen, azt sajnos sehol sem talaltam. Es ugye, bar ennyi penznel fontos a kenyelem, de az orvosvalasztas is alapos kell, hogy legyen.

Ha valaki tudna meg orvosokat ajanlani, irni roluk valamit, nagyon megkoszonnem!

2011. jún. 30. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!