Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azok segítségét kérem, akik...

Azok segítségét kérem, akik nem régen szültek az ÁEK-ben (volt Máv). Mit kell vinni a babának és a mamának?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! A babának pelenka, 1-2 textilpelenka és popsitörlő kell + ruha, amiben majd hazaviszitek. Minden egyéb mást ott adnak (popsikrém, ruha és mivel ők fürdetik, ezért a fürdetőt is)

Mamának a szüléshez: hálóing, zokni (bár meleg van a szülőszobán, fázhat a lábad), az összes orvosi papír, szig, TAJ kártya, víz!!!!!, szőlőcukor, citromkarikák, kispárna, wc papír, papírzsepi, eldobható bugyi, óriásbetét, papucs, törülköző, FÉNYKÉPEZŐGÉP + töltő

Az osztályra: minden napra tiszta hálóing vagy pizsama, eldobható bugyi (dm-es tökéletes), óriásbetét (én a Libresse éjszakait használtam + egy kimondott szülés utánit), tusfürdő, fogkefe, fogkrém, fürdőpapucs, törülköző (kicsi, közepes, nagy), wc papír, testápoló, rágcsálnivaló, rengeteg innivaló (ne rostos és semmiképpen ne citrusféle) és szervezd meg, hogy legyen otthoni kaja, ha lehet, mert a kórházi borzalmas. Kell a házassági anyakönyvi kivonat, ami 300 napnál nem régebbi. Mobil + töltő

Asszem így hirtelen ennyi. Ha még kérdésed lenne, szívesen segítek!

Megkérdezhetem kinél fogsz szülni? Könnyű szülést Neked!

2011. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Dr Szabó Györgynél fogok szülni.Ő már a második babó,csak kíváncsi voltam,hogy mi változott azóta.
2011. jún. 29. 08:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Ó, hát akkor jó kis litániát írtam egy tapasztalt anyukának:o)))))

Szabó Györgynél szültem majdnem én is. Az én dokim szabira ment és neki adott volna át. De sikerült megbeszélnem a lányommal, hogy még akkor szülessen, mikor a dokim itthon van. Utolsó pillanatban, de kibújt időben, így nem ismertem meg a Doktor Urat:o))

Könnyű szülést Neked!

2011. jún. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bár már előttem felsorolták, nem is teszek hozzá semmit, mert tényleg leírta az előttem szóló, hogy mi kell :)

Én 3 hete szültem :)

Könnyű szülést, jó egészséget neked, és a babádnak :)

2011. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!