Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a munkahelyem tb kifizető...

Ha a munkahelyem tb kifizető hely lenne, de (jogutóddal) megszünt, és nem lehet mindig elérni őket, akkor a t. gyá-t elintézhetem magam is az oep-nél?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A munkáltatónak kell igazolást adnia a fizetésedről, amiből a tgyás összegét számolják, így nem lehet őket kihagyni elvileg a dologból.

Bemenni nem tudsz hozzájuk?

2011. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pesti cím van,mi meg vidékiek vagyunk. Nem tudjuk felkeresni őket. Hol vannak,hol nincsenek bent. Potyára sem szeretnénk utazni,meg hát nincs is miből. (Július 2-ig gyed-en vagyok) A cím,amit megadtak,eddig valós volt,de most az egyik ismerős aki ott dolgozott,mielőtt a fia megszületett,hiába küldött levelet,a posta vissza küldte bontatlanul. A munkaügyön keresztül próbálták megszerezni a jelenlegi tulaj telefonszámát,de az "nem kiadható". (már mint a munkaügy hívta az előző tulajt,akinek "nem áll módjában" megadni a telefonszámot). Próbálkozva lett a bérszámfejtővel,de a telefonszám már nem él.


Ezért kérdeztem,hogy el intézhetem e magam.

2011. jún. 30. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Vidd be az igénylőt az oep-hez, írj le mindent, (vagy ha van valami papírod a megszűnésről vidd magaddal), és add le. Az oep majd hivatalból megkeresi őket. Annyi a gond, hogy így kicsit hosszadalmasabb lesz, de legalább meglesz.
2011. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!


Akkor majd jövőhéten írok egy levelet az oep-nek.Szerencsére még 2 hónap haladékom van az igénylésig. :)

2011. jún. 30. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!