Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Babás anyukák, mennyire...

Babás anyukák, mennyire látszik a striák rajtatok? Mivel kenegetitek? Elmúlik valaha, mikor?

Figyelt kérdés
5 hete szültem de még mindig látszódnak. Nem tudom mivel kenjem be hogy elhalványodjon vagy jobb lenne ha eltünne inkább.
2009. márc. 27. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Alkatfüggő. Szerencsém van nekem egy csík se jött ki. A babavárás alatt a dm-es stria elleni krémmel kenegettem próbáld meg aránylag olcsóbb és nálam bevált. Azt irja a szülés után még 3 hónapig ajánlatos kenni. Sok boldogságot a Babához!!
2009. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soha nem fog elmúlni, max halványodik. Én 5 hónapja szültem, de még mindig látszik, bár jóval halványabb. Azért remélem halványul még. Szerintem attól is függ, hogy hány éves az ember, mert huszonévesen még rugalmasabb a bőr, könnyebben regenerálódik. Hidratáló krémet javasolnék rá. Én Garniert használok.
2009. márc. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt én is a dm-es striák elleni krémet használtam, és nekem sem lett egy csíkom sem, pedig 20 kilót híztam. Meg ez alkati dolog is.
2009. márc. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó, van akinek ki se jön van akinek tele mindene. Sajna én a tele a comb, csípő, has kategóriába tartozom, 6 hónapja szültem 2 kg maradt rajtam és a sok stria, pedig kentem mindennel mint állat :( Ez van, elmúlni nem fog max halványabb lesz. Próbálkozz, vannak krémek, olajok, sok sikert.
2009. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elmúlni soha nem fog,én 15 éve szültem az első fiamat és terhesség idején kenegettem,és szülés közben kijöttek a combomon(még mindig ott vannak)pedig csak 8,5 kg híztam.A kicsi fiamat vártam akkor avonos krémet használtam,igaz csak a hasamra 14 kg híztam és egy csík sem jött ki sehol rajtam!Ki érti ezt?
2009. márc. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat hónapja szültem, hidratálóval kentem magam. Nem volt egy striám sem, aztán a szoptatáskor rengeteget nőtt a mellem, ott nem kentem magam, lett is pát csík. Hat hónapja történt, azóta szinte már nem is látszanak, nagyon fehér a bőröm, egészen jól "beleolvad" már...
2009. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos én is hajlamos vagyok rá... Van a hasamon, combomon, csípőmön. És nagyon zavar... Én már 7 hónapja szültem, de csak nagyon kicsit halványodott, pedig kenem minden nap. De ki szeretném ezt a kezelést próbálni.

[link]

2009. márc. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.5 hónapja szültem,én is a Dm-es krémet használtam,kb.a 39.hétig nem volt csíkom,aztán lett.Pedig nem híztam sokat kb 10 kg-t.Látszanak,de talán halványabbak,viszont fürdés után(melegvíz)lilás lesz de aztán elmúlik.
2009. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!