Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bajcsy kórházban jó, kedves...

Bajcsy kórházban jó, kedves és tapasztalt szülésznőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeptember végére vagyok kiírva, és nem tudom, hogy érdemes-e egyáltalán szülésznőt fogadni. Ha igen, akkor légyszíves írjátok meg, hogy kit ajánlatok, ha lehet elérhetőséggel együtt. Köszi!
2011. jún. 30. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem Bányai Nóri volt a fogadott szülésznőm,és egy percig sem bántam meg.Azt viszont tudnod kell,hogy csak akkor fogadhatsz szülésznőt,ha fogadott dokid van.
2011. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én mind 2 babámat Babinál szültem, nagyon elégedett voltam vele. 2 és fél hete szültem, csak ajánlani tudom őt!
2011. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A fogadott orvosom szerint nem kell szülésznőt fogadni. Így akit be akart ő hívni, be sem jött... :( Engem az is érdekelne, hogy mit kell vinni a babának a Bajcsyba? De nem akarok eltérni a témától.
2011. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Ki az a Babi? Mi a teljes neve? Róla még nem hallottam. :)
2011. júl. 1. 09:22
 5/11 judavi ***** válasza:

Én 8 hete szültem a Bajcsyban. Orvosunk volt, szülésznőt rábíztuk a sorsra. Fülöp Ilona lett és nagyon-nagyon meg voltunk elégedve vele! Bár szerintem ott mindenki nagyon kedves és emberbarát.

Én vittem rugit a babának, bár kapott ott is, csak az kicsi volt rá. Ezen kívül sapkát és kesztyűt, pelenka, popsitörkő, popsikrém.

2011. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első babámnál fogadott szülésznőm volt, Garáné Magdi, nagyon kedves, karakán nő, végig mellettem volt. Második babánál is őt kértük meg, de a pici olyan gyorsan jött, hogy nem volt időnk hívni Magdit, így az ügyeletes szülésznővel, Zsófia nővérrel szültünk. Őt is csak ajánlani tudom.
2011. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is Magdikánál szültem, nem fogadtuk fel, mert orvosunk sem volt, és így is nagyon kedves volt, mindent szépen elmondott, folyamatosan ellenőrzött, hogy minden rendben van-e. Maximálisan elégedett voltam vele. De ahogy olvasoom, a többiek is rendesek. Könnyű szülést!
2011. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a választ!
2011. júl. 2. 20:04
 9/11 anonim ***** válasza:
A teljes nevét nem tudom, mert mindenki Babiként hívja, ha megmondod kit keresel bemutatják neked.
2011. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilona. Sajnos a vezetéknevére nem emlékszem, de arra igen, hogy erdélyi származású.
2011. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!