Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél milyen előjelei voltak...

Kinél milyen előjelei voltak a szülésnek? Nagyon izgulok, mert nem az első szülésem ugyan, de mindegyiknél mást tapasztaltam, így bizonytalan vagyok. Persze a fájások azok már nyilván egyértelműek, de mégis érdekelnének a tapasztalataitok.

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem elment a magzatviz:) Semmi elojele nem volt, annyi "furcsasag" tortent, hogy az utobbi par napban hanyingerem volt, eloszor azt hittem, valami rosszat ettem, de kesobb mar gyanakodtam, talan a szules elojele. Igy is lett:)
2011. júl. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fájt a derekam.
2011. júl. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, minél több tapasztalatot hallok másoktól, annál inkább tudok figyelni a különböző jelekre.
2011. júl. 6. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmi előjele nem volt, zárt méhszáj, nulla fájások. Egyszer csak este 11-kor hasmenésre, majd rendszeres 5 perces fájásokra ébredtem, majd elöntött a vér, irány a szülészet és hajnali 4-kor már kint volt a kislányom.
2011. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!