Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig véreztetek császár...

Meddig véreztetek császár után? Nekem 1 hete volt, de kb a 4-5. naptól 1-1 csepp van. A doki nem reagált rá semmit.

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Totál mindegy a szülés módja,nem ettől függ a vérzés erősséga.

Egyébként nekem is volt,hogy "elállt",majd 2 nap múlva újrakezdte.lehet szerncsés vagy és hamar túl leszel rajta.

Nekem 7 hét volt mire vége lett.

2011. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én hét hétig véreztem :(
2011. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egy hétig véreztem.

Utána 5 hét múlva már rendes mestruációm volt. Rá 5 hétre megint. Aztán elkezdtem Cerazette-et szedni, ez szoptatás alatt szedhető fogamzásgátló, amitől már 3 hónapja vérzek folyamatosan, de azt mondta a(z új) doki, ez normális, és megvizsgált, csinált rákszűrést, minden oké.

Mindenki máshogy vérzik, ne aggódj. Meg aztán ahány doki, annyi válasz...


(28 hétre toxémia miatt császárral szültem nagyhirtelen, 26 éves vagyok.)

2011. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én két hete szültem császárral, s pár napja már nekem sincs semmi. Elég egy tisztasági betét.Nekem az első császárom után is így volt. Örülj neki szerintem. :)
2011. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor szupi :)

Köszi :)

2011. júl. 8. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:
3-4 hétig véreztem, aztán jó pár napig nem volt semmi, majd megint dőlt belőlem a vér és végül a császár utáni 10. héten már el is múlt...(nem mensi volt, csak nekem lassabban tartott a tisztulás, és hol erősebb, hol gyengébb vérzésem volt).
2011. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!