Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek halva született a...

Akinek halva született a babája hogy dolgozta fel? Milyen érzésnek hasonlítható?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka?
2011. júl. 8. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Az angyalokszülei oldalon sok történet van.


Már kifejlett magzatot nemtudom milyen érzés lehet halva megszülni, én vetéltem a 9. héten, nekem az borzasztó volt.


Én is kiírtam magamból: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2011. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

milyen érzéshez hasonlítható? Ne akard megtudni. Nem lehet semmihez hasoníltani.

Nekem a 21. héten született az első babám, nem kívánom senkinek! Főleg, hogy pár perccel később felsírt az apás szobában egy élő baba!

Azóta már van 2 gyermekem, de sosem felejtem el az elsőt!

2011. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Részvétem =(

Én még csak 18vagyok de nagyon szeretnék babát 20évesen. De félelmeim vannak minden téren. :/

2011. júl. 8. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem kedves kérdező nem így kell hozzáállni a dolgokhoz.

úgyis beteg lesz, úgyis elvetélek


dehogyis!

persze benne van a pakliban, de nem szabad ebből kiindulni

különben beigazolódhat és akkor mi lesz?

szép egészséges babád fog születni egyszer.

nem szabad negatívan hozzáállni.

vagy az egész terhességedet végig akarod parázni?..

..

2011. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kórházban volt egy lány, beszélgettünk, hogy első baba-e?

Azt mondta, hogy második szülés, de első baba. Nem akartam faggatni, de ő magától mesélte el, ami történt vele (sima terhesség, sima szülés, sima 2 óra szopizással, aztán elvitték, és nem hozták vissza. Összeesett a szíve a babának, valami ritka fejlődési rendellenesség miatt, amit nem is néznek uh-n)

Azt mondta, hogy ez pont egy évvel ezelőtt volt.


Ő orvosi segítséggel lett túl rajta, de nyilván az is sokat segített, hogy ahogy lehetett, újra teherbe tudott esni.

2011. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szegény nő... (utolsó)


És persze nem úgy állok hozzá, de bennem van ez a természetes félelem. De persze hiszek benne hogy a jó Isten szép, egészséges babákkal áld majd meg minket :)

2011. júl. 10. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!