Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap reggel óta nem mozog a...

Tegnap reggel óta nem mozog a babám. Ez baj?

Figyelt kérdés
Nem fáj sehol,néha bekeménykedett tegnap,és most éjjel többször. Orvoshoz nem merek menni,mert egyszer voltam már bent két napot,mert voltak jóslóim és mivel nincs fogadott dokim közölték hogy legközelebb .csak akkor menjek ügyeletre ha szülök. De mivel ezt nem érzem,nem merek menni:-( amúgy holnap megyek nstre. 39+5 hkm
2011. júl. 10. 06:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért az nem jelent jót, ha nem érzed egy napja a mozgását. Indulás az ügyeletre
2011. júl. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne, hogy mit mondtak. Azonnal indulnék.
2011. júl. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom már próbáltad keltegetni. Semmi eredmény? Igyál kólát, egyél csokit és finoman ébresztgesd!

Szerintem sok, ha már 1 teljes napja nem érzed. Ha továbbra se jelentkezik be a picur, én nem várnék estig.

2011. júl. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
71%

Már RÉG orvoshoz kellett volna menned vele! Lassan 40. hétben van, szülést kellene indítaniuk, de te itt vársz, nem mersz menni.

AZONNAL HÚZZ BE AZ ÜGYELETRE, és nagyon imádkozz, hogy ne legyen semmi baj!

2011. júl. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
55%

NEM MERSZ ORVOSHOZ MENNI???Hány éves vagy? 5??? Komolyan, törvény kellene rá, hogy bizonyos értelmi színvonal alatt ne lehessen gyereket vállalni...

Nem mozog a babád 1 napja és te itt pötyögsz, meg aggódsz, hogy mit szólnának az ügyeleten-közben lehet, hogy már csak egy halott magzatot hordasz... De igazad van, az a fontos, hogy az ügyeleten nehogy csúnyán nézzenek rád...

2011. júl. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
97%

Szia.

Én bemennék a helyedbe... nekem sem mozgott,egész délelőtt,kellett mennem ctg-re,mondtam nem mozog,rám tették a kütyüt,rendben volt de akkor sem mozgott. Nem engedtek haza 39+3napos voltam,délután 4kor megindították,4óra fájástevékenység után megcsászároztak!Szerencsére egészséges kislányom született de oxigént kapott 1órán át...

írj majd !! :)

Minden jót!!!!

2011. júl. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:

Hát, ez a magyar egészségügy! Hogy lehet egy kismamának azt mondani, hogy "legközelebb csak akkor menjen ügyeletre ha szül"? Aztán meg, ha baj lesz, akkor jön a duma, hogy miért volt olyan felelőtlen, hogy nem ment be?!

Basszus!!!

Nekem fogadott orvosom van, aki még a szabadságáról is hívogat, hogy rendben van-e minden. De ezért nem kis pénzt kell otthagynunk nála. Aki nem tudja megfizetni az mit csináljon?! Rá van utalva az ilyen hanyag, és nem törődöm ügyeletesekre?!

Amúgy ne foglalkozz semmivel, csak a babád egészségével, és igenis, ha úgy érzed baj van, menj be! Nézzenek meg, mert utólag már nem lehet segíteni!

2011. júl. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
Jajjjjj csak ne legyen semmi baj!!!
2011. júl. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
Remélem már dokinál vagy és minden rendben!!!
2011. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:

Kedves 06:59!


Ha csak ilyen választ tudsz írni akkor inkább el se kezdted volna.Ez a te értelmi színvonaladat mutatja.Képzeld nem halott a babám és ez undorító szöveg volt.

2011. júl. 10. 08:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!