Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fog valaki augusztus elején...

Fog valaki augusztus elején szülni Székesfehérváron? Első baba és még a kórházat sem ismerem.

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia

én tavaly nyáron szültem itt.

az ápolók kedvesek,tulajdonképpen semmi probléma nincs a kórházzal, egyett kivéve.a kaját.

ha teheted, vigyenek neked minden nap,reggelit, ebédet, vacsorát.

sok boldogságot

2009. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én júli utolsó napjaira várom az elsőt, akit a fehérvári kórházban fogok szülni. Én se ismerem még a kórházat, csak UHon voltam bennt kétszer. Készülünk menni szülőszoba látogatásra, azt neked is érdemes lenne! Ha jól tudom keddenként du. 2kor van, szülésznő visz végig az egész osztályon és mindent elmond. Egyébként ingyenes.

Plusz neked is jól jön ki a Születés hete, május 16-24 lesz, sok rendezvénnyel, tájékoztatóval, előadással. A honlapjukon lassacskán biztos lesz info, de talán a védőnő is tud valamit mondani róla!

Üdv 23 hetes km

2009. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fehérváron lesz szülés hete rendezvény???

A szülőszobalátogatás szerdánként van,2-től.

Én júli 5-re vagyok kiírva,első bébim és ott szülök majd:))

Sok boldogságot nektek

2009. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én novemberben szültem és a védőnőm mondta a szülés felkészítő 10.000.-ba kerül.

kaja szerintem ehető volt, mindenki nagyon jó fej!!

könnyű szülést kívánok.

2009. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegnap esti vagyok. A rendezvényhez évek óta csatlakozik a kórház, tavaly a kezembe is került a saját programfüzetük, csak akkor még nem érintett a dolog. Azt pedig, hogy idén is csatlakozott a megyei kórház, a Születés hete portálon olvastam :)
2009. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!