Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudom, hogy mikor...

Honnan tudom, hogy mikor kezdődik a fájás és mikor van vége?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Érzed! Azért mondják, hogy pl. 10 percesek, hogy 10 percenként jön egy fájás. A végén meg már összeérnek a fájások.
2011. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hidd el azt meg fogod érezni. Azt is amikor kezdődik és azt is amikor vége van.
2011. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elején szinte nem is éreztem. Vagyis éreztem, csak nem "fájt" a szó szoros értelmében. Csak rutin NST-re mentem, ott mondták, hogy ne nagyon menjek már haza :D

Na, amikor már túl voltunk a beöntés-borotválás-zuhany... procedúrán, akkorra már bedurvult, hát azt már nem lehetett összetéveszteni, ott már pontosan tudtam, hol van az eleje és a vége...

Fájáskor szinte mindened görcsbe rándul, olyankor ha nem akarsz a fájdalom ellen dolgozni (már pedig nem jó dolgozni ellene, mert csak annál jobban fáj, szóval jobb ha hagyod, hadd fájjon és hagyod sodródni magadat), a legjobb, amit tehetsz: mély levegő orron be és szép lassan szájon ki, aztán fájás vége (ilyenkor elernyed mindened) és lazíthatsz a következő fájásig...

2011. júl. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most vicces lesz,amit írok,de nekem a fájás úgy jött,mint az orgazmus csak fájdalomba. Egyből 5 percenként jött,elkezdtem számolni magamban és általában 45ig jutottam el amikor kezdett enyhülni a görcsös fájdalom.Aztán pihi,ez persze sűrűsödni kezdett és a végén amikor már burok repesztés volt már nem számoltam,mert egybe folyt a fájdalom,de 4. nyomásra kint volt a lányom. Hozzá teszem nekem nagyon könnyű szülésem volt(fájdalom csillapítót nem kaptam és nem vágtak).
2011. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jön és megy, mint a vádligörcsnél, ugyanúgy, csak eleinte nem fáj annyira, az utolsó órában meg egymilliószor jobban fáj.
2011. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!