Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Használhatok Jódos Colpo-Clean...

Használhatok Jódos Colpo-Clean hüvelyirrigálót akkor is ha nincs hüvelygombám? És a Teafaolajos wash-gélt és vagina gélt lehet bioboltokban, vagy gyógyszertárakban is kapni?

Figyelt kérdés
Sajnos hajlamos vagyok elkapni a gombát,eddig azért szerencsére nem túl sokszor fordult velem elő.Sajnos arra is hajlamos vagyok,hogy túl gyakran tisztálkodom odalent lactacyd femina intim mosakodó géllel,valószínűleg ez is az oka,hogy gyakrabban elkapom,mint a nagy átlag.Még nem használtam intim zuhanyt,de szeretnék venni a Colpo-Clean márkából s hozzá jódos pezsgőtablettát és ha nem baj,akkor azzal egyszer átöblíteni magam.Tudom,hogy nem tanácsos túl sokszor használni az irrigálót,én heti egy alkalomra gondoltam és a egy jódos öblítés után már a lactacidosat használnám.Mivel közeledik a nyár és vele a strandszezon kipróbálnám a teafaolajos termékeket is,tehát a Lactacyd femina gélt,Teafaolajos intim wash gélre cserélném,és vennék ugyanilyen vagina gélt is,mert a strandok nem épp a legtisztábbak.Lehet esetleg ezeket a termékeket bioboltokban,vagy gyógyszertárakban is kapni?Online áruházban láttam,de onnan nem szeretnék rendelni.Ha esetleg tudna valaki segíteni,vagy mondani boltot BP-en ahol lehet kapni azt megköszönném.
2009. ápr. 1. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Csak az első felére válaszolnék:a túl gyakori tisztálkodás is gond lehet, ugyanis van egy természetes öntisztulásunk(normál váladék),amit nem jó akadályozni.A jód a gomba ellen nem jó, én nem használnám csak úgy,mert a nyálkahártyára nincs jó hatással-ha nincs bajod.Fontos a megelőzés, de nem így, hanem óvatossággal. sajnos a gomba nem válogat,nekem is volt.A legtermészetesebb módszer: joghurtot kell a hüvelybe juttatni, így a természetes hüvelyflóra újjáéled,és hatékonyabban működik.Ez nem vicc, teljesen komoly!Remélem,kicsit segítettem. Szia!
2009. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval.nem értem miért kezeled azt amid még nincs,tényleg nem jó agyon sikálni magad,könnyeben elkapod utána a dolgokat.A joghurt tényleg komoly,próbáld majd ki.
2009. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!