Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesti Péterfi Sándor...

Budapesti Péterfi Sándor utcai korházba? Szült ott valaki fogadott doki nélkül?

Figyelt kérdés
nincs fogadott dokim, de oda tartozom oda járok diabetologiára és szülészhez, igy ott is fogok szülni, párom szeretne bejönni de igy is bejöhet majd hogy nincs fogadott dokim?
2011. júl. 18. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

igaz én már több mint 1 éve szültem doki nélkül

de nagyon jó volt

nagyon kedves volt a nővérke szülésznő... mki. figyeltek rám ,néztek folyamatosan, dokik is jöttek mindig.imádtam az egészet szó szerint vmi fantasztikus élmény volt!!!! semmi rosszat nem tudok mondani!!!!

apa nyugodtan ki-be járhat, nálunk is úgy volt férjem ott ült mellettem egész nap, aztán mikor jöttek a komoly dolgok ő rosszullet és kiment majd visszajött majd a babával kiment méreckedni... majd visszajöttek.senki egy szolt se szólt h mit kóvályog ott :)

2011. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az jó:)..megkérdezhetem hogy kb mennyit adtál igy hogy nemv olt fogadott dokid és kinek?
2011. júl. 18. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:
senkinek semennyit.... :S sajna jobb helyre kellett a pénz, ha megtehettem volna tuti adok kb egy 10est a szülésznőnek, és 5öt a nővérnek... de hát :(
2011. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen valszeg mi is igy leszünk...és ettől függetlenünk rendesek voltak?
2011. júl. 19. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!