Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40 hetes kismamák mit vártok...

40 hetes kismamák mit vártok a mai vihartól? Megindulhat a szülés remélem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Itt csak egy pici eső volt, de a hasam nagyon fáj. A jóslók amik már régóta vannak, de egyre fájdalmasabbak, csaknem akar megindulni. Nagyon félek az indítástól, úgyhogy egyre csak reménykedem. Neked is kitartást, könnyű szülést, gyönyörű kisbabát!
2011. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia! Velem ugyanaz van ami Veled, de csak nem akar megindulni!! Már nagyon türelmetlen vagyok!

Sok boldogságot és gyors szülést!

2011. júl. 18. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Én csak a jövő 7 csütörtökre vagyok kiírva, de nekem is elég fájdalmasak az utóbbi napok, mert néha annyira be tud keményedni a hasam is és a prücsök is, hogy tényleg úgy érzem, itt az idő... :-S
2011. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én hétfőre vagyok kiírva, de nem bánnám ha már kibújna a kisfiam. Jóslóim hébe-hóba vannak és keményedek is. 3 napig hasmenésem volt, ma semmi, remélem beindul.
2011. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én ugyan nem vagyok még 40 hetes,de csak azért ugrottam be,hogy szóljak,az egész hét ilyen lesz, váltakozó frontok és légnyomás lesz,naponta fog változni, szóval mostmár valamelyik csak segít!


Könnyű szülést kívánok nektek!

2011. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én semmit ;) Most jövök a dokitól, a lányom vígan elvan bent, CTG görbe lapos, úgyhogy kinéz nekem még legalább egy hét délig alvás. Jobb is így, Oroszlánt szeretnék ;)

Mindenkinek gyors, vidám szülést!

2011. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nos, van, akinek nem jött be a hidegfront? Előző vagyok, a dokinak igaza volt, semmi nem történt tegnap.
2011. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 19.én hajnali fél 4-kor megszületett Mira baba :) 3800 gr, 57 cm, feje 35 cm. Gyönyörű csodálatos szép kisbaba :) 1 óra alatt meg volt :)

Drukkolok annak, aki még szülés előtt áll.

2011. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok és sok boldogságot kívánok! Nekem sajnos nem indította be ez front, még mindig várakozunk. Holnapra vagyok kiírva, de a kisfiam jól érzi magát odabent.
2011. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!

Én mára vagyok kiírva, bár a hasam leszállt és itt-ott nyilallgat, de semmi más. Igaz, nem nyeltem le naptárat a babának, majd ő tudja, mikor kell kijönni. Holnap CTG, kíváncsi vagyok, hogy lesznek-e összehúzódásaim, de szerintem ne. Indítást én sem szeretnék, mert annak általában nem lesz jó vége.

2011. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!