Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz vagy bő, vizes folyás?

Magzatvíz vagy bő, vizes folyás?

Figyelt kérdés

Múltt héten éreztem először,hogy amikor felállok,vagy csak gyorsabban sétálok,valami meleg folyik belőlem.Azóta 2X voltunk emiatt dokinál,vizsgálatok és mondta,hogy nem magzatvíz.Ma viszont már nagyon sokszor kellett tisztasági betétet cserélnem.Érzem ezt a folyást pisi után,de leginkább amikor sétálok,vagy felállok.A színe átlátszó,vagy inkább olyan opálos,mintha vízzel keveredett fehér darabkák lennének benne,az állaga talán picit,egészen picit nyúlós.Bocsi a részletezésért....

Tudom,hogy a terhesség vége felé elég bő folyás jellemző,de ennyire? Még annyi,hogy nem állandóan érzem ezt a folyást,van hogy 2-3 óra semmi,pedig mozgolódok.


2011. júl. 25. 22:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
38 hetes vagyok
2011. júl. 25. 22:03
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nyákdugó volt ilyen szülés előtt. Én sem voltam benne biztos, hogy nem a magzatvíz e, ezért bementem a kórházba. Szerintem, ha már úgyis a végén jársz, menj be, nehogy a magzatvíz legyen és esetleg valami fertőzést kapjon a pici.
2011. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálam ugyanez volt, éjjel fél kettőkor kezdődött indultunk a kórházba, és reggel 9:10-re megszületett a lányom.


Könnyű szülést kívánok!

2011. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Olyan fura,mert ő már a második baba.Az elsőnél biztosan tudtam,hogy magzatvíz,elöntött többször egymás után,a színe meg rózsaszínes volt.
2011. júl. 25. 22:15
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az lesz a legjobb, ha megvizsgálnak szerintem.

Könnyű szülést kívánok!

2011. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 25. 22:27
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a magzatvíz, velem ugyan ez volt a 37. héttől és 40. hétre szültem. Persze bementem a kórházba, amikor először tapasztaltam, és azt mondták, hogy iylenkor szokásos erősebb folyás. Nyilván nem vagyunk orvosok, az a biztosabb, ha doki lát, de szerintem nem az lesz. A magzatvíz nekem is rózsaszínes volt, ez a folyás meg nekem is fehéres-áttetsző.
2011. júl. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bementél a kórházba? Végülis kiderült mi volt?

2011. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
velem ugyanez volt és magzatviz volt, mire beértünk a korházba császározni kellett mert már meconiumos volt, és mindebböl semmit nem éreztem.
2011. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Voltál dokinál?


Nekem a hüvelyi folyásom ilyesmi... a betéten viszont inkább sárgás lesz.

Nekem reggelente erős, ahogy felállok az ágyból.

2011. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!