Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » NŐi Nőgyógyászt keresek? Aki...

NŐi Nőgyógyászt keresek? Aki a BAROS utcai kórházban rendel? Vagy a MÁV kórházban?

Figyelt kérdés

Tudna valaki nekem segíteni?

JÓT! Aki lezser bizonyos kérdésekben?


2011. júl. 29. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsánat,hogy a másik irányból közelítem meg a kérdést, de én sajnos csak azt tudom mondani,hogy kihez NE menj.

Én egyszer kerültem a kezei közé,azóta se tudom feledni azt az alkalmat...


MÁV - Dr Aszódi Melinda

2011. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Ajánlani tudom Dr Atalay Katalint,én most hozzá járok.Megvagyok vele elégedve!A Mávban is dolgozik,és a Honvédba is átjár.A magánrendelője a XIV.kerület Zalán utca 37-ben van.A neten rá tudsz keresni.:)Hétfőn,csütörtökön rendel 14h-tól 19h-ig.Nem kell bejelentkezni hozzá,javaslom h 18h körül menj,akkor már kevesebben vannak.;)

2011. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dr. Kovács Eszter, Dr. Radványi krisztina, mindkét dokihoz rokonom vagy jó barátnőm járt, bátran ajánlották mindkettőt.
2011. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!