Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Major Tamás (Debrecen) nőgyógy...

Major Tamás (Debrecen) nőgyógyásszal kapcsolatban kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon rendes,kedves,hozzáértő.Csak rengeteg dolga van így sokat kell rá várni,bár ha jó vastag a pénztárcád lehet megy gyorsabban is a dolog:).Szüléshez éjszaka is bemegy!!!
2011. júl. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. júl. 31. 11:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt szimpatikus. Én lecseréltem.
2011. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy miért? Tudom, kicsit mogorva, de volt konkrét oka is?
2011. aug. 2. 11:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Nála szültem 4 hónapja.Én váltottam egy nyíregyi doktornőről őrá-nem bántam meg.Szakmailag toppon van, nem bratyizik, de nem is igényeltem-van humora (szülés közben derültünk), pontos, és úriember.nekem megfelelt.
2011. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. aug. 3. 10:49
 7/11 anonim válasza:
Èn pedig nála születtem 17 évvel ezelőtt :)
2013. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A barátnőm járt hozzá és a fogamzásgátlóktól, amiket felírt neki nagyon rosszul volt. Amikor mondta, hogy nem akarja szedni többet, nagyon mérges volt rá, ráförmedt ott a rendelőjében.

21 napig kellene szedni és aztán 7 nap szünet, de nem hagyta meg a szünetet sem, hanem egyfolytában szedette vele! Nagyon sokat fájt a feje, volt hogy egy hétig nem aludt és nagyon sokat sírt. Komolyan rosszul volt! Dolgozni is alig tudott!

Ezek után 4 hónap alatt 3 féle hormontablettát próbáltatott ki vele, hátha azokat jobban bírja. Egyre rosszabbul lett, gyakorlatilag folyamatos vérzése volt, nagyon rosszul volt!

Ekkor mondta azt, hogy nem szedi tovább a gyógyszereit! El is ment a rendelőjébe és mondta, hogy 3 hónapja nincs vérzése és nagyon fájt a hasa is. Azt mondta elég flegmán a doki, hogy várjunk még 3 hónapot, mert mindenki így jár aki leteszi a gyógyszert, miközben kitessékelte a rendelőből. Az asszisztensnője szaladt oda a barátnőmhöz, hogy bocsánatot kérjen a doki nevében, amiért bunkó volt.

A barátnőm 10 éve járt hozzá és több százezer forintot hagyott ott nála ez idő alatt. Egy vizsgálat tízezerbe került a "doktorúrnál".

Biztosan jól jár a sok eladott gyógyszerekkel, de azért nem kellene emberéletekkel játszon!

2014. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A lányom és még két ismerősünk hozzá járt terhes tanácsadásra a debreceni Nap rendelőbe (Major Tamás magánrendelője). Mind a hárman megfogadták, szerettek volna nála szülni a debrecni klinikán. Hellyel közel azonos időben volt mind a három szülés. A doktor úr egyiken szülésnél sem volt jelen. Egyéb elfoglaltságra hivatkozva nem jelent meg. A biztonság kedvéért voltak fogadott szülésznők, akik viszont ott voltakés segítettek! Major doktor úr a szülés után semmilyen érdeklődést nem mutatott. Az egyik hölgy majdcsak 2 héttel hordta túl a babát. Csúnya fertőzést szedett össze a terhesség vagy a szülés során, emiatt a klinikán töltötte a karácsonyt és a szilvesztert. Mint kiderült Major doktor úr már nem is a debreceni klinika alkalmazottja, ezt rendszerint elfelejti közölni a kismamákkal.
2018. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szinori válasza:
Major Tamáshoz jártam a Nap rendelőbe már a babaprojekt kezdetétől. A terhesség alatt felkértem, hogy legyen ott a szülésnél. Azt mondta, hogy természetesen megpróbál ott lenni, de nem tudja megígérni, mert, ha külföldön van konferencián, akkor értelemszerűen nem tud bejönni hozzánk. A 41. héten közölte is, hogy elutazik ezért átad dr. Orosz Mónikának. A kórházban a szobatársam, aki 1 héttel korábban szült, ugyanígy járt. A szülésznők is megerősítették, hogy a doktorúr már nem jár be szülésre... ha ezt előre tudom, nem fizetek a terhesgondozásra súlyos 10ezreket... ( vagy legalábbis nem neki...) nagyon dühítő és szerintem nem fair, hogy ezt a kismamákkal nem közli...........
2018. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!