Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imre korházba muszáj...

A Szent Imre korházba muszáj vinni hálóinget, vagy pizsit?

Figyelt kérdés
Sima pólóban szeretek aludni,és luxusnak tartanám hogy csak azért vegyek 3 hálóinget,hogy utána ne vegyem föl soha.
2009. ápr. 8. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de azt tudom, hogy pólóban kényelmetlen lehet szoptatni. Olyan felső a jó, ami kigombolható középen, és a mell alatt be lehet húzni, mondjuk egy zsinórt. Mert ha elcsöppen a tejed, akkor lehet hogy szeretnél oda tenni valamit, és a behúzás akkor megtartja, nem csúszik le. órán át melltartóban lehet hogy kényelmetlen lenne.

Esetleg egy mélyen kivágott top+boxer és egy könnyű kis köntös? mert a fürdőbe WC-re csak jó lenne felvenni valamit, vagy ha a vizsgálóba mégy. Vagy vajúdni, ha mondjuk egész nap a folyosón sétálsz.

Én máshol szültem, nekem csak kórházi hálóingben engedték.

2009. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Turiban csodálatos szoptatós hálóinget kapsz pár ft-ért.

Otthon is jó lesz. Nem biztos, hogy használt.

2009. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Igazából az lenne a kérdés,hogy adnak-e a kórházban hálóinget.Ha kell akkor majd veszek otthonra,de előre nem merek.
2009. ápr. 8. 18:23
 4/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Szüléskor a kórházi hálóingben kell lenned, utána átveheted a sajátodat.Már csak azért is érdemes a saját, mert (legalább is az én tapasztalatom szerint) a kórházi hagy némi kívánnivalót maga után.Például szakadt, nincs rajta megkötő, vagy gomb. A hálóing azért is praktikus, jobban mint a pizsi, vagy a rövidnadrág, mert egyrészt könnyebb szoptatni, másrészt ugye vizitkor is "megnéznek" és olyankor nincs idő arra, hogy nadrágot húzz le-fel.Ha nem szereted a hálóinget, akkor vegyél fel egy hosszú pólót helyette.Egyébként pedig jó helyen leszel, nagyon szupi ez a kórház! Én is ott szültem a gyerekeimet és mindennel megvoltam elégedve!Sok sikert és jó egészséget!

2009. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Én most voltam szülőszoba látogatáson a Szent Imrében. azt mondták, hogy saját ruhában kell szülni, az lehet egy nagy póló (combközépig érő) vagy hálóing. Utána pedig saját hálóingben kell lenni. Már nézegetem a férjem pólóit a szüléshez. Új hálóingeim vannak, sajnálnám összekoszolni.. Boldog babavárást!
2009. ápr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szent Imrében nem adnak halóinget, saját ruhákban kell lenned. Én vittem köntöst, de olyan meleg volt, hogy soha nem használtam (novemberben szültem). Nappal volt rajtam egy pamut térdnadrág és egy póló (egyik sem új), este pedig felvettem egy olcsó pamut hálóinget. Szerintem a legegyszerűbb is megteszi, akár póló is. Én felhúztam mindig a pólómat, betakartam a derekam a paplannal és úgy szoptattam fekve.

Ne vigyél magaddal sok ciccot, felesleges szerintem, ha meg a család megy mindennap látogatni, úgyis beviszik a szükségeseket.

2009. ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!