Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Teljesen zárt méhszájjal,40+2...

Teljesen zárt méhszájjal,40+2 körül megindítják a szülést holnap. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Oxitocin? Nem ijesztgetni akarlak, én szó szerint csillagokat láttam tőle, borzalmasan erős fájásaim voltak :S Viszont marha gyorsan tágultam, úgyhogy nem volt idő EDA-ra... A kitolás a vajúdáshoz képest smafu volt :)
2011. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Egy egészséges babára! :D Sok sikert! Én is kaptam oxitocint, és még úgy is lassan tágultam. Ne félj!
2011. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
tök zárt méhszájjal sztem előbb zselés tágításra készülj.... egyik barátnőm is túlhordta, semmi nyílás és ahhoz hogy megindítsák a szülést, azaz burkotrepesszenek minimum 2 ujjnyira nyitva kell lenned
2011. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem oxitocin.. prosztaglandint és zselét emlegettek. igaziból az érdekelne, hogy így mennyi idő, hogy zajlik.. vagy úgy egyáltalán. köszi
2011. aug. 9. 17:14
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Nekem a zselé nem csinált semmit:( Mondjuk az oxitocin sem:( Egy jóslófájás sem volt:( Császár lett a vége...én mondjuk nem bánom.

Jóslóid vannak?

2011. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nincs semmi. se jósló se nyákdugó darabok.
2011. aug. 9. 18:44
 7/16 anonim válasza:
88%
A gél neve amit emlegettél kedves kérdező Prepidil gél. A gél felhelyezése előtt NST vizsgálatot végeznek, majd mint amikor nőgyógyászati vizsgálatot végez az orvos felrakja a gélt a méhszájra. A gélben prosztaglandin nevű anyag található ami érleli a méhszájat, megindulhatnak a szülőfájások. A gél felhelyezése után nem szabad felkelni, és 2óráig NST csinálnak valamint felteszik a fájásmérőt is a pocidra. Van amikor a géltől nem mindjárt indul be a szülés és van mikor 2.-3is felteszik. Változó.
2011. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

nekem is totál zárt méhszájjal inditották a szülést oxitocin inekcióval reggel 7kor. nem volt elötte zselézés.

10felé voltak már fájások,de nem fájdalmasak egyáltalán.

aztán f11kor többször leesett a babám szivhangja. a dokim megvizsgált, még mindig totál zárt voltam, mentünk is a műtőbe. a babámra rá volt tekeredve a zsinór, azt mondta a dokim h sehogy sem tudtam volna megszülni rendesen...hát, akkor viszont még jó h igy alakult, nem ugy h tág vagyok nyomom ki de nem jön s ugy veszik észre h nem ok v mi v mittom én.

szóval ez az én történetem:)

remélem nálad minden ok lesz, sokaktól hallottam h inditásra szépen tágultak, s nem volt semmi baj. kivánom hogy igy legyen!!!

2011. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hűűű, ma szülsz! Írj majd róla, meg a piciről! Szorítunk!
2011. aug. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Teljesen zárt voltam,oxitocint kaptam,két nap múlva is csak 2 ujjnyira voltam kitágulva,majd burkot repesztettek,6óra elteltével kitágultam teljesen!
2011. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!