Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor lehet...

Szülés után mikor lehet elkezdeni az intimtornát, gátizomgyakorlatokat? (Gátmetszés volt. )

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
nekem 3 öltésem volt(amit kivett) s én sose csináltam semmilyen tornát, jó lett az így is::)mint régen..
2009. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok kötekedni, de ennek a válasznak melyik része vonatkozik a kérdésemre? Mert én nem azt kérdeztem hogy Neked szükséged volt e rá, és hogy hány öltéssel varrtak össze... Nekem sincs túl nagy gátsebem, de sose lehet tudni, jobb megelőzni az inkontinenciát, és szeretném a a szex is olyan (vagy legalább hasonló) lenne mint rég... Tehát a kérdésem: mikor lehet kezdeni?
2009. ápr. 16. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az intim tornát,a kezdetektől,ha bírod.Nekem a doki azt mondta,hogy pisilés közben csináljam az a pár "újraindítás" ill. "elállítás" elég 1 pisilés alkalmával.A gátizom gyakorlatot,nem tudom,hogy érted,így válaszolni sem tudok sajnos.Azt én nem csináltam,az előzőt igen,ha eszembe jutott :-)
2009. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én épp tegnap voltam intim torna oktatáson és ott én is feltettem ezt a kérdést nekem azt mondta az oktató, hogy már aznap vagy másnap csak kissé "könnyítve"

Ő így nevezte: lustatorna ez alatt azt értette, hogy nem olyan intezitással, kisebb szorításokkal de lehet tornáztatni a gátizmokat sőt szerinte kell is.

Szülésed előtt is intim tornáztál?

28 hetes

2009. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

éN SZÜLÉS UTÀN 3 NAPPAL KEZDTEM,AMIKOR VOLT ELÉG ENERGIÀM.

BOCS A NAGY BETÜKÉRT.

2009. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagy intimtorna fan vagyok, ha lehet ezt így mondani:) terhesen is szorgalmasan gyakoroltam, de szülés után gátmetszést követően nagyon fájt a gátam, ödémás is volt, így csináltam volna a gyakorlatokat de nagyon fájt.:(

De egy két-három hét múlva sokat javult, így újra tudtam kezdeni.Szerintem is nagyon hasznos!

2009. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már aznap el lehet kezdeni de mégjobb ha már terhesség alatt elkezded gyakorolgatni. Nagyon sokat segit azoknak akik inkontencia és széklet visszatartási gondokkal kűzdöttek szülés után. Mint pl én is. Nekem sokat segitett csak bánni tudom hogy nem kezdtem el már terhesség alatt talán akkor nem fajúl el eddig a dolog.
2009. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, így már nyugodt lélekkel nekiállok... kicsit féltem, nehogy kárt tegyek vele a varrásban, de ezek szerint emiatt nem kell aggódnom. Egyébként igen, csináltam előtte is a tornát, bár nem túl sokat, csak a kismamatornán, meg néha amikor eszembejutott...
2009. ápr. 17. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!