Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Átestetek már méhszáj plasztikán?

Átestetek már méhszáj plasztikán?

Figyelt kérdés
Mire számitsak ha sor kerül rá?
2009. ápr. 19. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
OFF: Szegénykém, nem lehet ez neked sem egyszerű! Sajnos nekem is van egy "kicsi" problémám, nekem is mondott a doki egy -egy ilyen plasztikárol pá mondatot, de remélem ne kerül rá sor...Mi a baj?
2009. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az egyik vizsgálatnál mondta hogy meg kéne majd csináltatnom,és akkor valószinüleg megoldódna a folyamatos hüvely folyás gondom is....csak be vagyok tőle rezelve,majd amugy is kéne nőgyógyászati rutin "műtétet" csináltatnom ,mehetne a kettő egy kalap alatt .....majd kb fél év múlva addig igyekszem még bátorságot gyűjteni.
2009. ápr. 19. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nekem 2002-ben volt. Két gyermek után, mivel méhszájsebem alakult ki, no meg sorozatosak voltak a fertőzések.

Altatásban végzik. Mindenképpen végeztesd el. Csak javíthat az állapotodon. nem kell félni tőle.

Általában azért azok a nők csináltatják meg, akik már nem kívánnak szülni. Persze esetemben miért ne jött volna a harmadik baba.

Kitolás előtt, sajnos tönkre is kellett tennie a doktornak a saját munkáját, mert fel kellett szabni a varrást, ugyanis a plasztikázott méhszáj nem tágul, csak reped.

Ugyanúgy szépen a szülés után, visszahímezte az öltéseit. Semmi gond.

Bátorság!!

2009. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
most jön a 3. baba aztán meg kell csináltatnom,saját érdekem igazából!köszönöm a bátoritást még van egy kis időm bátorságot gyűjteni:)
2009. ápr. 19. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!