Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha ennyire nem akar megszületn...

Ha ennyire nem akar megszületni, én sem tehetek érte már semmit, nem?

Figyelt kérdés

ma is hazaküldött a doki,40+2 már csak sírni tudok,2.baba,szedm,iszom az összes homeosat,bevetettem a szokasos praktikákat,semmi,burkotrepesztett volna ma,de annyira gáz még,hogy sokat szenvednék :(


már se ülni,se feküdni,aludni sem tudok...étvágyam sincs,minden szar :((


hétfőn kórház, rettegek,hogy császár lesz a vége :((


2011. szept. 1. 14:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

Bújjatok össze a pároddal és meglesz az a baba.


Kitartás!!!

2011. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

aaa,már életkedvem sincs.... :(


ha eddig nem indult meg,már nem fog,nem is érzem a szülés előjeleit,de lelkileg sem :(

2011. szept. 1. 14:16
 3/21 anonim ***** válasza:
36%

ha nyitva van a méhszájad akkor a spermiumban van olyan anyag ami beinit-hat-ja a szülést.


a pakolást nem mondom mert ahhoz biztos nincs kedved.


Lehet hogy a császár a jobb mert talán már nagyra nőtt a babád.

2011. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Jól érzi magát bent. Vagy egyszerűen elszámolták az időpontot.
2011. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 krisztivan ***** válasza:
Házasélet!Az ondóban szülésinditó van,ha szerencséd van akkor segít.Plusz beszéld meg a babáddal hogy nagyon szeretnéd már idekint látni.Valakinek ez is bejön.
2011. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nekem se volt semmi előjel, zárt méhszáj, semmi keményedés, semmi jósló, mégis megszültem saját magamtól, 2. baba, 6 nappal később.

Sőt aznap még dokinál is voltam, este mentem vissza szülni :)

Kitartás.

2011. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha a szex beindítaná a szülést akkor nem hordtam volna túl a gyerekeimet, márpedig mindet túlhordtam.

és mindhárom terhességemet végigszeretkeztük.

Lehet, hogy csak elszámolták. tudja a baba, hogy mikor akar jönni

2011. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ondóban nem szülésindító, hanem méhszáj érlelő hormon van, segít abban, hogy a méhszájad szülés közeli állapotba kerüljön.
2011. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát, a barátnőm egy hete bent feküdt, mert túlhordta, pedig szerinte és a természetgyógyásza szerint később ágyazódott be. Na, már kivolt, aztán megnyugodott, de azért csak nem érezte jól magát, hiszen a kórház nem egy szálloda. Már azon nevettünk, hogy na, ma se szülünk, amikor délelőtt a viziten mondták neki, hogy (8 nap túlhordással) na, indulás szülni. Bár nem érezte, hogy másabb lenne, mint eddig, ugyanis ő már napok óta 5-6 perces fájásokat produkál, de állítólag szüléshez túl gyengék voltak. Reggel óta ugyan még nem szült meg (pedig itta a szőlős teát, de mindegy), remélem, te mostmár hamar megszülsz.
2011. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, kitartás, legyél erős.

Én még nem jártam ilyen cipőben, így bevált praktikát nem tudok javasolni, de úgy gondolom, hogy több oka is lehet, hogy nem indul meg a szülés. Úgy tudom, hogy 40+2 hetesen még nem szoktak rögtön császározni, csak a betöltött 41. héten, vagy ha valami baj van. De nálad nincs semmi baj, csak egyszerűen nem akar kibújni a baba, mert nagyon jól érzi odabent magát.

Szurkolok Nektek, hogy minden szuper legyen, de ne siettesd, majd tudja ő, hogy mikor van itt az ideje.

2011. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!