Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 7 héttel szülés után pecsételő...

7 héttel szülés után pecsételő vérzésem van, és kellemetlen a szaga. Mi lehet? A vérzés után akartam dokihoz menni, de így?

Figyelt kérdés
Tájékozatlan vagyok ezügyben, szerintetek mi lehet? Komoly? Vagy csak egyszerű, könnyen kikezelhető fertőzés? Járt valaki hasonlóképpen?
2011. szept. 6. 21:15
 1/4 A kérdező kommentje:
2011. szept. 6. 21:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg maradt vissza valami. Lehet, h első nekiugrásnak nem csinálnak nagy dolgot, csak adnak egy hormontabit, ami segít kitisztítani a méhed. Ha ez nem lenne hatásos, akkor kaparás lehet. Szorítok, h minden rendben legyen.
2011. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a szaga kellemetlen, akkor minél előbb menj vissza az orvoshoz. Ő megmondja mi legyen. Tippem vizsgálat Ultrahang, eredménytől függően antibiotikum esetleg gyógykaparás. A bűzös vérezgetés fertőzésre utal. Márpedig ha az a méhben van, nagyon vigyázni kell. Nem mindig jár fájdalommal, ezért kevesen veszik komolyan . Pedig jobb időben menni orvoshoz (akár holnap reggel, ha nem még ma telefonálni, hogy mi legyen) A gennyes méhgyulladás ha időben elkapják, antibiotikummal gyógyítható, ha valaki sokáig húzza, méh eltávolítás lehet a vége. Nem akartalak megijeszteni, de inkább 100* feleslegesen, mint egyszer későn loholni a dokihoz.
2011. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:-S Úh, kicsit feszült lettem! Én is úgy gondolom, hogy ez nem normális. :-(


Köszi a segítséget!

2011. szept. 6. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!