Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4. szülés után automatikusan...

4. szülés után automatikusan adnak méhösszehúzót? Hagynak egy kis esélyt a természetnek?

Figyelt kérdés
A 3. gyereknél sem kaptam, de minden szopizáskor csillagokat láttam, úgy görcsölt a méhem. Kicsit félek, hogy most rutinszerűen adni fognak, és sokkal rosszabb lesz.
2011. szept. 9. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam automatikusan az első és a második szülés után is. Nem volt annyira rossz, vagyis éreztem, hogy szurkál és fáj, de ki lehetett bírni.
2011. szept. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az elsőnél kaptam (problémás szülés volt) majd a falat kapartam tőle..

Illetve a harmadiknál pedig rutinszerűen mondván hogy többedik terhesség, na most nem fájt szinte csak alig! Szoptatásnál persze igen az első pár napban de az mindegyik gyerekemnél jellemző volt.

2011. szept. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
En nem kaptam egyaltalan. A mehem sem fajt szoptataskor. Pedig olvastam itt rolla elotte es fel voltam keszulve ra de soha nem fajt. Ugyhogy mondhatnam, hogy nekem termeszetesen huzodott ossze. Igaz en kulfoldon szultem lehet itt nem adnak.
2011. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnél kaptam,hamarabb is helyre jöttem,nem voltak görcseim szopikor sem. A másodiknál nem adtak,de az első pár napban minden szoptatás érdekes volt...és tovább is tartott mire regenerálódtam. A harmadiknál rákérdezek,hogy lehetne e... A többedik szülésnél mindig jobban lehet érzeni az utófájásokat.


könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyerkőcös,39hkm

2011. szept. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!