Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Caulophyllum c12 nap/2adag,...

Caulophyllum c12 nap/2adag, cimicifuga c12 nap/2 adag. Jó ha így adagolom? A gyógyszertárban azt mondták napi 1 vagy 2 adagot szedjek 5 napon keresztül felváltva a cimicifugával.

Figyelt kérdés
Beszereztem néhány homeotápiás bogyót Caulophillum c12, cimicifuga c12, arnica 9ch. A neten azt olvastam valaki csak 1 adagot szed naponta. Most akkor mi a helyes? A baba miatt nem szeretnék túlzásokba esni, viszont ha nem árt a 2 adag naponta akkor inkább így szedném. Talán hamarabb megszülök.
2009. ápr. 22. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

37.-40.hétig

Caulophyllum C30 Heti2x

Hétfőn és csütörtökön napi 2x5golyó

Segití a méhszáj izomzatot lazulni

Szülés alatt 2óránként


Szülés után:Arnica C5vagyC9 napi 2x5golyó segíti a belső gyógyulást


A SZÜLÉSZ ORVOSOM MONDTA MINDEZT!!!

2009. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem igy kellett szednem. 37. hét hétközap cimicifuga, vasárnap arnica. 38.hét hétköznap caullophyllum, vasárnap arnica. 39 hét hétköznap ha van már josló fájás akkor caullophyllum, ha nincs akkor cimicifuga. vasárnap arnica. napi 5 golyó. szűlésfelkészitő tanfolyamon mondták, hogy igy kell. plusz málnalevél tea. Szülés megindulása esetén arnica 5 golyó, kitolási szak kezdetén és szülés után is arnica 5-5 golyó.Én a 37 hét péntekjén kezdtem el szedni, meg inni és hétfőn már meg is lett a babám. 10 centire kitágultam, anélkül, hogy fájásaim lettek volna. egyedül a derekam fájt. könnyű szülést.
2009. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!