Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik már szültek, mennyi idő...

Akik már szültek, mennyi idő után kezdtetek el tornázni?

Figyelt kérdés
Lassan 4 hetes a kislányom,én "gyógyult" vagyok és felszedtem a terhesség alatt 20 kilót,most fogalmam sincs mennyi vagyok,a szülés előtt mértem magam legutóbb,de az tuti hogy jó sok maradt rajtam,mert a kislányom csak 2,5 kilóval született,tehát nem sok volt a 20 kilóból ami nem felesleg.Lehet még korai ezen gondolkozni,de szeretném mihamarabb letornázni,úgy hogy ezzel ne tegyek kárt a tejemben.Tippek,tanácsok?
2009. ápr. 22. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Már bent a kórházban kezdtük a kismamákkal átmozgató gyakorlatokkal. 25 kilót híztam, torna nélkül leadtam, most 48 kg vagyok, és 4 hónapig szoptattam.
2009. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az orvosom azt mondta, hogy amíg szoptatok ne tornázzak.

8 hónapos koráig szopizott a kánykám.Most 11 hónapos és 2 hete kezdtem futni, tornázgatni. ( én versenyszerűen kézilabdáztam, és hiányzott a mozgás nagyon!!! )

Én 13 kg-ot híztam a terhesség alatt, most vagyok annyi, amennyivel kezdtem a terhességem.

MInden jót!:)

2009. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 16 kg-t híztam, és 3 kg volt a kislányom. 6 héttel a szülés után már csak 4 kg felesleg van rajtam, és persze szélesebb csípő. Én nem fogyóztam, nem tornáztam, szerintem a szoptatásnak köszönhető.
2009. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a 6 hetes kontroll után kezdtem el tornázni. Az első héten figyeltem a babámat, a tejemet, de semmi változás nem volt szerencsére. (Rékára és Alexandrára szoktam tornázni felváltva.)

Ezen kívül most már jó idő van, rengeteget sétálunk!

2009. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!