Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most akkor fizessek vagy ne?!...

Most akkor fizessek vagy ne?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Én az sztk-ba járok mindig ugyan ahhoz a nőgyógyászhoz. Előző két terhességem alatt végig adtam a dokinak 1-2ezret, meg a szülés után is 20-30at. Most arra kellett hogy rájöjjek, hülye voltam elvégre ügyeletes volt mindig mikor mentem akkor meg nem kell fizetni neki. Most elhatároztam nem fogok fizetni. Majd a végén, ha úgy gondolom HÁLÁBÓL! (nem azért mert úgy szokták)A kérdésem az, hogy azt meg lehet-e oldani, hogy mikor szülök ő legyen velem? Pl. szépen eljárok hozzá mikor ügyel> nem fizetek, aztán szülés előtt kérem meg, hogy legyen a dokim, vagy ez már késő??? (remélem érthető voltam)
2011. szept. 14. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kicsit késő, mert nem az utolsó pillanatban kell megkérni. viszont ha fel akarod fogadni, hogy mindenképpen nála szeretnél szülni akkor nem teheted azt meg, hogy "talán" fizetek. A szülészorvosnak nem azért fizetünk mert levezeti a szülést hanem azért, mert Ő vezeti le a szülést. Azért, mert Őt kértük. A szolgáltatást fizeted meg, hogy bejön hozzád mert most szülsz.
2011. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok elkésve, mert még terhes sem vagyok :) még tegnap szedettem le a spirált. Értem mit mondasz. És egyet értek veled. Akkor úgy fogalmazok hogy, ha felkérsz valakit hogy legyen a dokid és a végén persze fizetsz is, akkor terhesgondozáson is "illik-e" adni? (mert elvégre mindig ügyeletes, nem az én kedvemért jön be)

Ja, egyébként köszi a gyors válasz! :)

2011. szept. 14. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Oh, értem. Hát nem, a gondozásért nem kell fizetni, de azért szólj időben, hogy nála szeretnél szülni.
2011. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oksa, remélem mihamarabb ott leszek, hogy szóljak :)

Mégegyszer köszi, sokat segítettél!

2011. szept. 14. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!