Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39-40 hetesek, higy birjátok?

39-40 hetesek, higy birjátok?

Figyelt kérdés
Nekem 4 nap van a végéig de napok óta nagyon nehezen viselem sirógörcs és minden...:::::::::::::::::::::::(
2011. szept. 20. 11:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én jövő hét végére vagyok kiírva, de még semmi változás... Túl jól vagyok:-) Leszámítva a hüvelyszurkálást és a "mindjárt megjön érzést", de egyik sem durva.

Te hogy vagy? Mit érzel? Joslófájások, stb?

2011. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
én szombatra vagyok kiírva, az utolsó két hétben voltak jóslóim mindig frontos napokon, de ezen kívül semmi. Most 2 napja feltűnően jól vagyok visszajött az energiám, elmúlt a savam, de igaz hogy érzem hogy a hasam leszállt, és a baba is kevesebbet mozog. Az az érdekes, hogy kicsit sem vizesedek.Szurkálások nekem is vannak ami nem túl kellemes, jó lenne azért nem túlhordani. Az első babám napra pontos volt jó lenne ha a tesó is így döntene:)
2011. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 nikike8898 ***** válasza:

Sziasztok!

Szintén szombat:D Múlt hét hétfőn elment a nyákdugóm...néha fáj a hasam és a derekam(inkább csak érzem hogy van hasam és derekam)magas a fájdalomküszöböm, bár erre inkább térjünk vissza szülés után XD!!!Hát kiváncsi leszek mi is lesz, inkább türelmetlen vagyok és mindenre pöccenek!

2011. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Én jövőhét hétfőre vagyok kiírva, de már nagyon elegem van! Jóslóim vannak már vagy 3 hete, hol több, hol kevesebb naponta, a külső méhszáj nyitott bő 1 ujjnyira, és puhul a méhszáj. Nyákdugó még sehol, bár ez nem jelent semmit. Hasam már lent van! Én már nagyon szenvedek! :-(

Ha arról kérdeznek, hogy mennyi van még hátra, legszívesebben nyakon vágnám az illetőt, vagy elsírnám magam. Szóval én együttérzek Veled kedves kérdező! Kitartás, már nincs sok hátra! (Remélem!) :-)

2011. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 zombor kata válasza:
sziasztok,én csütörtökön este 7re megyek szülni császárral,ha addig nem indulna be magától,de szerintem ki várja a kis csaj,nagyon úgy tűnik...nyilalgat néha a derekam is érzem de ennyi:( Pár napja elég depis voltam de megint elkapott az ANYUKA leszek újra:)) érzés.Persze félek picit a műtéttől..
2011. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hát...nekem is 3 hete vannak jósloim de egy hete,hogy azt érzem hogy na ma éjjel megyünk::))de sajnos nem,jól érzi magát a kisaszony bent 3 napja nagyon lassú de se nyákdúgó se semmi a hideg frontba bizta nagyon de hiába:(szóva kitarást nektek is én imádkozok hogy ne hordjam túl!!irjatok ja magamat is nehezen viselem el nem,hogy mást::::(((
2011. szept. 20. 13:18
 7/23 nikike8898 ***** válasza:

Ja azt elfelejtettem leírni hogy rövidelve és majdnem teljesen nyilva ez volt egy hete és azóta semmi (1101 ezt irta a könyvecskébe)

Ma nst---semmit nem mutatott

2011. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én 3 hete voltam dokinál akkor telyesen zárt voltam,azóta 2szer Nst-én ami nem mutatott semmit:(ha péntekig nem bujik ki akkor megint Nst:(most is görcsölget a hasam meg a derekam is megyek kicsit sétálni hátha jobban beindulna szoritok mindenkinek puszi nektek!!
2011. szept. 20. 13:28
 9/23 anonim ***** válasza:

Ezek a kiscsajok! Nekem is lány lesz! :-)


4. voltam

2011. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 nikike8898 ***** válasza:
Nekem is lány lesz csajok!!!Egyébként mi már mindent bevetettünk és nem jön ki :(
2011. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!