Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik mostanában szültek...

Akik mostanában szültek Kecskeméten a szülőszobára apukának milyen ruhát vagy köpenyt vagy mit kell vinni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
én ugyan nem most szültem (2008) de akkor sima utcai ruhába ment be a párom, aminek a tetejére kapott egy köpenyt, ill a cipőjére egy egyszerhasználatos belebújóst kellett húzni. semmi extra.
2011. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én 2009-ben szültem ott, akkor nekünk is ennyi volt, de állítólag most valami ruhát kell venni vagy mi
2011. szept. 20. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
ha apás szülés lesz akkor gyógyszertárba kell venni apának ruhát!Ha csak a szülés után a babát akartja megnézni akkor elég a köpeny is!!a ruha 1200ft körül van a köpeny meg 250ft!!Én az esztéka alatt vettem a gyógyeszközök boltjába!!Ha nem viszel a kórház is ad de ott a köpeny 1000Ft a ruha meg 3000Ft körül van úgyhogy célszerű beszerezni!!!
2011. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 4 hete szültem Kecsón. Apukának a szülőszobára kispapa ruhacsomagot kell vinni. Ez a hivatalos neve. Van benne köpeny, sapka, maszk, meg amit cipőre lehet tenni. Gyógyszertárakban általában nem kapható, inkább csak gyógyászati segédeszköz vagy gyógycikk üzletekben. Én legalábbis gyógycikkben vettem, mert akármelyik gyógyszertárban próbáltam, mindenhol azt mondták, hogy nem szoktak tartani.
2011. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!