Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ergam cseppet csak nőgyógyász...

Ergam cseppet csak nőgyógyász írhat ki?

Figyelt kérdés

Csak mert elég bunkó nődoki van itt helyben,utazni nincs lehetőség (egyebek közt mert nem 1. gyermek!),és ha odáig fajulna a "dolog" hogy elkélne... nem szeretnék a bunkó nődokinál kikötni,ahol bizony a higiénia nem épen ismert kifejezés! (pl:1 kesztyű,sok hölgy.)


Előre is köszönöm a válaszokat!!


2011. szept. 20. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ezt csak nőgyógyász írhatja fel, de esetleg próbálkozz a háziorvosnál, hátha.. Nekem is kellett anno, de el kellett mennem a dokimhoz felíratni. Sajnálom, hogy vannak még olyan helyek, ahol ilyen körülmények vannak az orvosnál...
2011. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy ha egyszer már felírt valamit egy szakorvos, akkor ha viszem az ambuláns lapot, amin szerepelt az adott gyógyszer, akkor a házi orvos felírja újra, de nekem már olyan is volt, hogy bemondás alapján felírta a házi orvos.
2011. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Szerencsére a házi doki rendes! De remélem nem lesz rá szükség,hogy felírja...

2011. szept. 20. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!