Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császározni fog? 3éve volt...

Császározni fog? 3éve volt már egy császárom. Most 36hetes vizsgálatnál behívott labor vizsgálatra, és azt mondta legyen friss eredmény, ha műteni kell.

Figyelt kérdés
és férjemet is kérdezte előző műtétnél benn volt-e, és most benn lesz-e.vehetem ezt úgy hogy császár lesz megint?nem bánnám persze.
2011. szept. 20. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak felkészül mndkét lehetőségre. Nekem egyébként "normál" esetben is volt laborom a 36. héten.
2011. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet, fennáll ugyanaz a probléma, mint legutóbb. Nekem pl. nem szállt le a baba egyik terhességnél sem, 2. alkalommal felkészültünk a császárra, de a kitűzött időpont előtt megindult a szülés, aztán nem haladt és kiderült, megint császár lesz. Csak a biztonság kedvéért küldött el laborra, hogy legyen friss lelet, és szükség is lett rá.
2011. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!