Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Esztergomban Dr. Máté...

Aki Esztergomban Dr. Máté Imrénél szült, pár sor élménybeszámolót írnátok? Van-e konkrét tarifája?

Figyelt kérdés

Én eddig nem kérdeztem rá hogy mennyibe fog kerülni a szülés,egyátalán kér-e konkrét összeget vagy mindenki annyit ad amennyit tud..hallottam hogy volt akinek azt mondta 90 ezer,volt akinek azt mondta amennyit gondol.Sokan(köztük szülésznők is)császárosként emlegetik.


Még egy kérdés:a pénzt mikor szokták odaadni

,közvetlen szülés után,esetleg kontrollkor?



Előre is köszönöm!


2011. szept. 20. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nos én nem fogadtam meg de maximálisan elégedett voltam vele ezért adtunk neki pénzt(20 ezer ft-ot mert ugye ügyeletes volt)császárral szültem (2 éve) gyönyörű a hegem :-) A barátnőmnek fogadott dokija volt és nem volt se ismerőse se rokona se senkije és azt mondta neki(én is ott voltam éppen) hogy "büszke vagyok arra hogy idáig még egy kismamától sem kellett kérnem pénzt" a barátnőmék 50-et adtak neki császáros szülés volt :-) Igen igen mi is úgy tudjuk hogy "császáros doki" bár én természetesnek indultam neki de végül császár lett belőle......a kontrollon adják oda a pénzt barátnőmék is oda akarták adni szülés után azt mondta majd a kontrollon ha minden rendben van :-) Tőlem se fogadta el csak amikor hazamentem a picivel :-) Nála fogsz szülni? És mikor? Üdv.A
2011. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen nála fogok szülni,12. héttől járok hozzá.Többször akartunk neki pénzt adni,de mondta hogy majd a végén.Mi is 50 ezerre gondoltunk,nagyon alapos és nagyon meg vagyunk vele elégedve.Október 10-re vagyok kiírva,már bármikor esedékes:)Köszönöm szépen az információt:)Jó babázást mindenkinek!:)
2011. szept. 22. 06:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem fogadtam meg, de én is elégedett voltam vele, nagyon jó orvos, kedves, emberbarát és a szülésemet (még ha császár is volt) életem legszebb élményévé tette. A hegem nekem is szép lett és hihetetlen gyorsasággal meg is gyógyult a sebem. Valóban inkább császár-párti, de csak mert nagyon óvatos és a baba meg az anyuka érdekeit helyezi előtérbe.
2011. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos,túllettem a szülésen.21 órát hagyott vajúdni,elment aludni éjjel,mert épp ügyeletes volt.Hajnalban hiába mondta a szülésznő Máté dokinak hajnalban,adjon oxytocint,azt mondta bízzuk a természetre,adjuk meg a lehetőséget ennek a kisbabának hoyg természetes úton jöjjön a világra,mivel eldöntötte ő alszik és tudta ha rámkapcsolja az oxytocint,nem aludhat nyugodtan.Délelőtt,mivel nem tágultam rámkötötte,kapam méhnyak lazítót is,semmit nem használt,mert fájás gyengeségem lett,2 ujjnyiig jutottam,a baba feje sem volt jól beilleszkedve.végül belépve a 22.órába eldöntötték hogy császár.Köszönöm,ezt egy ügyeletesnél is meg tudtam volna csinálni....nagyon nagyot csalódtam benne....40 ezret kapott csak ezmiatt.
2011. nov. 12. 18:05
 5/5 anonim válasza:
egy forintot se adtam volna neki!amúgy azóta már nincs a kórházban.nekem elfolyt a magzatvizem,azt mondta rá túl sok folyás...felrakta a lábát és beszélgetett tovább a barátnőjével.majd mikor tócsa állt alattam akkor nagy nehezen megmozdult!hála égnek nem nála szültem!!!
2012. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!