Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 vagy több gyerekes anyukák!...

3 vagy több gyerekes anyukák! Mekkorák voltak a gyerekek születéskor (súlyra)?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, vannak-e nagyobb különbségek másnál is.
2011. szept. 22. 20:55
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Hát, akkor nálatok jó nagy különbségek voltak! Gratulálok a gyerekekhez, jó, hogy ennyi idő után még vállaltál (vállaltatok) egy negyediket! És milyen jó, hogy kisfiú lett! Sok örömöt kívánok hozzá(juk)!
2011. szept. 27. 23:16
 22/23 anonim ***** válasza:

Legelső vagyok, az ikres. Hát gratulálok, nem vagy semmi kedves kérdező! Mind tervezett baba? Hogy megy egy napotok? Nem unatkozol, az biztos. Mert már én sem, nekem is itthon van mind a 3.

Én 30 éves vagyok, sajnos későn találtam rá a páromra, ezért is lettek később a gyerekek, de nagyon kacérkodok én is a gondolattal, hogy kéne egy negyedik. Mondjuk úgy 2 év múlva, ha az ikrek 3 éves kor körül lesznek.

3 babát terveztünk, nagyon szerettem pocakos lenni (bár az ikrekkel 30 hét felett már nem annyira), és úgy irigylem most mindenkinek a pociját, akit látok!!! Olyan jó volt, és sajnálom kicsit, hogy a terv két terhességel megvan.

Mondjuk mindenki csodabogárnak, meg bolondnak nézne a környéken, az tuti, ha mégegyet bevállalnék, de kit izgat. Remélem úgy alakul, hogy be tudjuk mi is vállalni a negyediket. (mind anyagilag, és időben is)

2011. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy! Én is gratulálok Nektek!

Igen, mind tervezett volt, annyi, hogy az ötödik előbb jött, mint terveztük, de nagyon örülünk neki!

Hát, a napjaink mozgalmasak, különösen a reggelek, délutánok, esték... De nagyon élvezzük, a férjem is és én is nagy családra vágytunk! Tudom, hihetetlen, de szeretnénk még 1-2-t. A terhességgel kicsit másképp vagyok, mint te, én már annyira nem rajongok érte (bár élvezem, de azért én nem bánnám, ha egy terhességgel "letudnék" 2 gyerkőcöt)...

Mindenképp ajánlom a negyedik gyerkőcöt, ha örömmel be tudjátok vállalni! Elég fiatal vagy még, ráérsz pár év múlva is! :-)

Sok örömöt a gyerekekhez!

2011. szept. 28. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!