Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem baj, hogy nem csuklik...

Nem baj, hogy nem csuklik sokat a babám? 38 hetes vagyok. Alig éreztem párszor a csuklását.

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Semmi baja nincs a babának!

Gondolom,hogy a szakkönyvekből gondoltad,hogy ha nem csuklik,akkor lehet baj-


Nekem az első kettő soha nem csuklott! Most itt tépik az idegeimet :-D

A harmadik úgy közép idő után kezdett el csuklani, akkoriban nagyon sokat! Az utolsó hónapban jó,ha 2-3x éreztem csuklani! -viszont idekint megint annyit csuklik,mint a közép idő környékén a pocakban!


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!

2011. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem a szakkönyvekből, csak itt azt írják, hogy az a JÓ, ha csuklik. Mivel nekem nem, ezért kérdeztem meg. De aztán ma csuklott, miután kiírtam a kérdést. Nekem is ez kb. a 3-dik volt...
2011. szept. 25. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt mindenki ír mindent...csak az a baj,hogy sokan nem gondolnak bele abba,hogy minek van valóság alapja,és mi az,ami "kacsa",így sok kismama frászt kap,ha valami nem úgy van,mint ahogy itt írják páran. Nem tudom mennyinek van tapasztalata...

Mindegy is. Valóban jó,ha csuklik a kicsi a pocakban,az utolsó hetekben jelzés értékű,hogy a baba tüdeje kifejlett,készen áll a méhen kívüli életre,de nem jelent gondot,ha elmarad a csuklás.


Mielőbbi könnyű szülést,és egészséges kisbabát!!!

2011. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem inkább aggaszt, amikor napi kétszer is csuklik kb. 5 percig. Sajnálom szegényt.:)
2011. szept. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell sajnálni a babát,Őt egyáltalán nem zavarja!

Amikor megszületik is csak a szülőket- és más embereket- zavarja a baba csuklása! ezért sokan tenni akarnak ellene,és sajnos tesznek is..pedig nem kellene! Magától is eláll a csuklás,elég hamar!


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát Neked is!- kedves Másik válaszadó!


Üdv: 1. válaszadó (3gyerkőcös anyuka)

2011. szept. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszi szépen.

Egyébként ha bent sokat csuklik, akkor kint is sokat fog? Van a kettő között összefüggés? Utolsó előtti vok.

2011. szept. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!