Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány kilót szedtetek fel a...

Hány kilót szedtetek fel a terhesség alatt, és mennyi idő alatt adtátok le a felesleget? Megereszkedett a hasatok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekkel 12 kiló ment fel, kb 1 hónap alatt mind le is ment. A második gyerekkel maradt egy kis hasam, de inkább csak a megereszkedett bőr, de annyira nem csúnya.
2009. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!6-7 kilót szedtem fel terhesség alatt,császár után,nem is volt hasam.Most kb az eredeti súlyom van.
2009. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
első babámat szültem,16kg jött fel,de 2 hét alatt le is ment,a hasam rendben van,annyi, hogy még nem teljesen feszes, de ez csak tapintható. ne aggódj, minden szépen visszaáll idővel!
2009. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
23 kg-ot híztam. 1 héttel a szülés után még 13 kg volt rajtam. 8 hónapig csak 6-7 kiló ment le (magától), a maradékhoz diéta és torna kell. A bőröm nem lóg, pedig hatalmas hasam volt. Izmot kell építeni alá, és esztétikailag is szebb lesz!
2009. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tobb, mint husz kilot hiztam, kb 23-at (magas es vekony voltam terhesseg elott, igy nem volt ez sem latvanyos). Ennek ellenere mar a szulest koveto napon szinte lapos volt a hasam, 11 kiloval voltam akkor kevesebb, de szoptatasi probalkozas alatt visszajott negy. Ezt is a tobbivel egyutt leadtam, mire a babam harom honapos lett, tornaztam, es alig tudtam megallni a fogyasban, mert mar harom kiloval kevesebb voltam, mint terhesseg elott, hiaba ettem normalisan. Raadasul a torna miatt sokkal izmosabb vagyok, igy veknyabb is, uj nadragokat kellett vennem. Most lesz ot hos a fiam es mar hizokuran vagyok, mert lementem 62 kg-ra a 179 centimhez, ami mar nagyon keves, sovany vagyok, mint egy beteg macska.

A hasam normalis, lapos, a bor kevesbe feszes, de nem log, meg hasonlok es honaprol honapra huzodik vissza, szerintem a regi lesz.

2009. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 kilót, és nem bírom leadni a maradék ötöt, pedig lassan egy éve szültem, a hasam meg olyan, hogy kismamának néznek, pedig diétáztam.
2009. ápr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kilenc kilót híztam, és most szülés után 6 héttel 11 kilóval vagyok kevesebb, mint a teherbeeséskor. A hasamon a bőr nekem is kissé laza lett, de majd rágyúrok később.
2009. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
1.5 kilót híztam a fiammal mindösze, mert diabétesz miatt diétáznom kellett. A szülés után egy héttel már 11 kg-val voltam kevesebb, mint a teherbeeséskor, és ezt szerencsére még most is tartom:)
2009. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, ha hasam is szép lassan lement, nekem sajnos viszont maradtak terhességi csíkok, amik így, lassan egy év után is látszanak, bár valamennyit halványodtak
2009. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
az elsö fiammal 16kg szedtem fel azt le is adtam kb két hét alat most 5 honapja szültem a második fiamat vele is 16 kg szedtem fel de még van rajtam 5 kg felesleg aminek nagy része a hasamon van járok kocogni is meg diétázok de nem akar lemni sajna:)
2009. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!