Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérváron szült kismamá...

Székesfehérváron szült kismamák-anyukák, milyen tapasztalatokkal bírtok?

Figyelt kérdés
Pozitív-negatív vélemény-tapasztalat egyaránt érdekel!34 hetes vagyok,nincs fogadott orvosom.
2009. ápr. 27. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Január közepén szültem Fehérváron. Nekem sem volt fogadott orvosom. Egyáltalán nem panaszkodhatom. Nagyon rendes volt mindenki. Figyeltek rám ugyanúgy, mint másra. Szülésznőm volt, de ha neked nem lesz az sem gond. Mindegyik nagyon rendes és segítőkész. Én szedtem a homeopátiás bogyókat a 36. héttől és vajúdás alatt. Ittam málnalevél teát is. A csecsemős nővérek kicsit nyersek, de segítőkészek. Azt a 3-4 napot ki lehet bírni ott bent. Kaját viszont vigyenek neked mindig, mert az nagyon pocsék. Én nem vagyok válogatós, de tényleg szörnyű. Szénsavmentes vizet vigyél bőven a tejci miatt. Gyors szülést kívánok neked!
2009. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én jan elején szültem, és negem is pozitívak a tapasztalataim.Nekem se volt fogadott orvosom, de a korház legjobb szülészénél szültem,nagyon klassz a szülészet,érdemes bemenni és megnézni.Bent a gyerekágyas részleg is jó.Az ápolónők rendesek.Tényleg van babás apolók között aki nem ép kedves,de tényleg segítőkészek.Azért pipák, ha valaki nem tartja be a "szabályokat"amiket kérnek a babákkal kapcsolatba.Kaja az tényleg pocsék.Én hozattam be magamnak,reggelire valót is,mert 1 szelet szalámi nekem nem elég ebédig.Sok sikert a szüléshet,kitartást neked.
2009. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves Anyukák!

Nagyon köszönöm a megtapasztaltak leírását!Bízom benne,hogy én sem járom rosszabbul a kórházba.Sok boldogságot kívánok és jó egészséget Nektek!

2009. ápr. 28. 07:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 1 hónapja szültem, és előtte már 2 hetet bent feküdtem, úgyhogy elég jól megismertem szinte az összes orvost. Tulajdonképpen mindegyik rendes, bárkihez kerülsz majd. Nekem sem volt fogadott orvosom, de ha eljutsz majd a szülőszobáig, akkor már csak arra tudsz gondolni, hogy nemsokára a kezebben tarthatod a kicsit, és a fájdalom miatt szerintem nem a szülészorvos személye fog érdekelni. Ott már veled lehet a párod, vagy valaki más, az a legnagyobb segítség. Nekem is nagy megkönnyebbülés volt, hogy ott volt a párom, mert addig amíg nem jöttek a tolófájások, csak ő volt velem. A szülésznő is csak benézett, az orvos 1-szer vizsgált meg közben. Amikor már lehet nyomni, akkor persze ott van mindenki, de nagyobb részt akkor is a szülésznő teszi a dolgát. Nekem gyors szülésem volt, a vajúdóban a második fájásnál elfolyt a magzatvíz, onnantól számítva 2,5 óra alatt megszületett a kislányom. Akinek pl. 10-12 óra a vajúdás, szerintem nagy hiányosság, hogy nincs fájdalomcsillapításra semmi lehetőség a melegvízes zuhanyon kívül, illetve a vajúdóban sincs csak 2 ágy, és 2 szék. Engem a vajúdás alatt 1 órán keresztül szívhangoztak, meg se mozdulhattam az ágyon, pedig a végén már nagyon erős fájásaim voltak. Ennek ellenére nincs rossz tapasztalatom. Neked is könnyű szülést kívánok!

2009. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a jókívánságot és az átélteket.Mi is kislányt várunk.Boldog babázást és jó egészséget!

2009. ápr. 28. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!