Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Veszprémi Csolnoky Kórházban...

Veszprémi Csolnoky Kórházban szült mostanában vki?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, vélemények, felszereltség? Melyik orvosnál?
2011. szept. 30. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan 1 éve szültem, de talán sok nem változott. Fogadott dokim nem volt, ügyeletesnél szültem, de maximálisan elégedett voltam (mind a kettő alkalommal).

Azt nem tudom, hogy tudod-e, hogy 1 apás szülőszoba van, ha az foglalt akkor a közösben kell szülni (itt azért el vannak választva az anyukák). Ha rendes műszakot fogsz ki és nincsenek sokan akkor azért beengedik ide is az apukát egy puszira meg, hogy kicsit együtt lehessetek. Lehet ücsörögni labdán és lehet inni ásványvizet (vagy zenét hallgatni...de nekem pl az utóbbi nem jött be:))

Fájdalomcsillapítás nincs.

Beöntés mindig van (de bevallom, ha nem lett volna is kértem volna) és az esetek 90%-ban az első szülésnél van gátmetszés.


Szülés után a babák úgy tudom már egész nap az anyukákkal lehetnek. Nem tudom, hogy mi érdekel még. Kérdezz nyugodtan. ha tudok szívesen válaszolok.

2011. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Február 1-én szültem!Nekem se volt fogadott dokim,Dr.Tóth Juditnál szültem nagyon megvoltam vele elégedve meg is tartottam:),a szülésznöm egy fiatal csajszi volt,de nagyon segítökész,jó párost alkottak,nálunk pont szabad volt az apás szoba, így párom mellettem volt.Nálunk az apuka elég kíváncsi,de a doktornö,és a szülésznö is minden kérdésére szivesen válaszoltak.Igen mostmár a baba egész nap veled lehet ami jó lenne de én például 5 ágyas szobába kerültem,5 mama 5 baba,na hát mondanom se kell hogy mi volt ott,mondjuk ez olyan szepmontból jó hogy én elsö szülö voltam igy a szobatársak sokat segitettek.A csecsemösök között is voltak nagyon kedvesek,meghát nem kedvesek is,de ez mindenhol van.Mondjuk én a Wc és a fürdö álapotárol nem beszélnék katasztrófa!!!Hát lényegébe ennyi könnyü szülést neked
2011. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!