Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem fogadok orvost hogy...

Ha nem fogadok orvost hogy müködik a pénz adás?

Figyelt kérdés
arra gondolok ha amikor ott az idö az aktuális szülésznek adok egy boritékot, akkor többet fog segiteni?ti csináltatok már ilyet?mennyit adtatok?
2011. okt. 6. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene adnod bármit is? Ha nagyon elégedett vagy vele, akkor esetleg utána adhatsz. Annyit, amennyit gondolsz. Nem fogja bent hagyni a gyereket, és nem fog hagyni elvérezni akkor sem, ha nem kap semmit.
2011. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előre ne adj semmit,csak ha elégedett voltál,de akkor sem kötelező.Mi ajándékkosarat adtunk a szülésznőnek.Az orvos nem kapott semmit.nem volt fogadott orvosom,de nem is csinált semmit szinte a doki.mindent a szülésznő csinált a burokrepesztésen és a gátseb varráson kívül.
2011. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért gondoltam pénz adásra mert az elsö szülésemnél a szülésznö semmit nem segitett, nem mondott. igy hátha motiválja valami.
2011. okt. 6. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan aki előre odaadta a pénzt a doki mégis otthagyta és hazament.
2011. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előre semmiképp ne adj, mert ha lejár a műszakja, haza fog menni és akkor ablakon kidobott pénz. Én sem annál szültem akinél kezdetem, mert 12 órán keresztül maradtak 5 percesek a fájásaim. Az utolsó 2 órában más más doki volt, nála lett meg a baba.
2011. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne adj! Tőled valaki megkérdezte, hogy akarsz-e fizetni tb-t? Vagy a munkahelyeden kaptál valaha bármikor plusz pénzt, mert elvégezted a feladatod? Neki ez a munkája, nem mondom, hogy könnyű meló, de ezt ő vállalta. Én is közalkalmazott vagyok és sose kaptam pénzt borítékba, mert elvégeztem a munkám.

Ha mégis van ilyen késztetésed, akkor persze ne fogd vissza magad, de éppen azt a pénzt a babádra, magadra is költheted.

2011. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem, ha megmondod, hogy figyeljenek már oda rád egy picit jobban akkor érteni fogják, hogy kapnak is a kedvességükért cserébe valamit.

Én így akartam tenni, de enélkül is nagyon segítőkészek voltak! És nekem sem volt orvosom.

2011. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!